Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикални поздрави 2


Recommended Posts

Много от линковете не са активни вече- нормално. Другите си ги изслушах с кеф. Дори Дженезис са направили ритмично и готино парче...

Какво мислите за подобни кавъри?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Като са направени с вкус на мен лично ми харесват. За мен в тази категория "джазирани кавъри" номер едно в личната ми класация е албумът на Paul Anka - Rock Swings.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото, едвам фанах за кое парче става дума. Пол Анка ми е странен. Освен Дестинито, де... Ама имам още 860 секунди, за да ти отговоря. Много сте лоши тук.

И-и-и-и, защо раздел "Кавъри" е с отделни теми за всяко парче? И с по 2-3 отговора на тема?

Лично аз, за тия убавци чух преди няма и три години, което само показва колко голям е светът на музиката. За Литъл Фийт става дума, иначе Томито си го харесвам отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, Тропчо said:

И-и-и-и, защо раздел "Кавъри" е с отделни теми за всяко парче? И с по 2-3 отговора на тема?

В едни минали времена, преди 3209583205 години, като имаше повече активни потребители, идеята беше човек като си публикува кавъра отдолу да се коментира, а не само да се лайква. Но ако някой изрази желание в една тема да са всичките и да я кръсти примерно "Кавърите на Бай Иван" ... няма никакви проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно за тази вечер, ще си позволя да пусна тук едно изключително (по моите разбирания) музиканско парче. Казвам "музикантско", защото е хем обрано, хем е богато като идея, аранжимент,  присъствие...

Само се надявам да не откривам за пореден път топлата вода. Ако е пускано преди и е в линковете, които вече не са активни- извинявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, Тропчо said:

Ако е пускано преди и е в линковете, които вече не са активни- извинявам се.

Баща ми има една хубава приказка: "Няма стар и нов вестник – има четен и нечетен". ;) Няма страшно ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.