Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted

Къртииии! Якооо! А можеш ли да го намериш в убийственият румънски вариант? Сцепвал съм се да го търся, но "Soupergroup Electrecord" ги няма никъде. :greenangel:

Posted

^ Beatallica - The thing that should not let it be :thumbs_up:

И като се открехнах на тия пичове- Hey Dude също ме кефи :greenball:

Posted

http://www.myspace.com/gunsnroses

 

"This I love" от последния албум на Аксел (някак не може да ми се пречупи устата и пръстите да напиша/кажа Гънс ен Роузес :godbless: )

 

Но в такъв тип парчета е просто гениално т'ва момче. Талант - ма'а му стара. Дай Боже всекиму.

Posted

Pagan's Mind-Taken

 

Гениални са тези хора,поздрав за всички прогресари :mellow:

  • 2 weeks later...
Posted

в момента слушам Инж. Донев относно кучето Прйошпичек и има ли то почва у нас

  • 3 weeks later...
Posted (edited)

Sammy Hagar - Heavy Metal

 

Много готин риф...

 

По-късно мисля да си пусна едно CD на Chris Rea ,което ми подариха....

Edited by CursedSoul
Posted
в момента слушам Инж. Донев относно кучето Прйошпичек и има ли то почва у нас

:):D Има малки езикови спорове около името на кучето Ондржичек... :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.