Jump to content
Българският форум за музиканти

Една кратка тема (предстои завършек може би)


Recommended Posts

Скоро бях упрекнат, че съм избил в прекалено абстрактна музика и вече не съм правел неща както едно време. И сега тук едно леко любовно, романтично, a la филмово отксъче, което ми хрумна току-що :pray: Кажете дали си струва да се хвърлят усилия в развитие? Може би е сладникаво, блудкаво, знам ли?! :) И както винаги е загатната жена ;)

 

Lady Sofia Theme 01

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз не си падам по сладкото принципно, с тва нещо все едно си ми дал да опитам едно зрънце от черния хайвер, много ми падна на сърце, но е кратко. според мен ще стане много хубаво. Виждам го с основа струнни, но и така бива, някой майстор може да драсне и класическа китарка огоре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като непрофесионалист ти казвам че звучи много готино! наистина ще е по добре да го направиш по дълго и да разнообразиш от страна на инструментите. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота! Очаквам да я чуя в готов завършен вариант! Евгени отново доказа своите качества на великолепен пианист и композитор! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е, но ми се струва, че за да добие завършен вид, някой тактове трябва да ги повториш по два пъти, някъде трябва да подчертаеш (повишиш) силата на мелодията, някъде да я понижиш, сега ми звучи като свободно съчинение ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази жена е щастливка!!!

 

Развивай без да му мислиш.Слушай сърцето си и ще стане от самосебе си.Повярвай ми.Просто сядаш, отпускаш се, затваряш очи и си я представяш.Другото ще се изплъзне от ръцете ти!!!

 

Ех защо живеем в такава държава.Тази музика е достойна за "Касовите" филми!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пъти сядам и развивам темата доста, но някак си когато правя такива парчета, искам всичко да е перфектно, а това става бавно :( Затова чакам да ми узрее в главата (семето го има) и тогава ще го завърша като за запис :surprise: Мерси на всички за коментарите, не искам да обещавам кога ще стане, ама ще стане :metalist:

 

^ Какво ̀и е на формулировката? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.