Jump to content
Българският форум за музиканти

Радиолампи


Recommended Posts

РАБОТЯ ПО ЕДИН ПРОЕКТ НА МАЛКО АМП4Е С ЛАМПИ 6V6.ТРЯБВАТ МИ 3 БР., НО И ЕДИН ДА НАМЕРЯ,ПАК Е НЕщО.АКО НЯКОЙ ИМА, ДА КАЖЕ,ИЛИ ПЪК КУДЕ ПРОДАВАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костов, можеш ли да пишеш малко по-грамотно. Изречението почва с главна буква, а станалите са малки. Айде малко култура да има. До колкото знам не си на 15 години.

Редактирано от Nikifena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо против 15 годишните -_- Иначе за лампи може да си напишеш една темичка в купувам-продавам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники ще ме прощава, че го повтарям до известна степен, ама отдавна се каня да го задам тоя въпрос:

 

Абе, пич, що винаги пишеш с главни букви? Не е като да сме чак толкова кьорави да не можем да четем и с малки, сеш' се? :girl_witch:

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в райсинг форс имат 6v6 на електрохармоникс - телефона го имаше някъде из форума - могат да ти пратят и с куриер

 

ако не ги караш на 450 анодно като във старите фендери сложи 6п6с - те са копие на 6v6, но нещо не се харесват с високите волтажи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Цените, направо.... скъпи собственици на магазини, не забравяйте, че вече се пазарува онлайн и се шипва без проблем до страната ни!!!И то на цени доста по-достъпни, отколкото да се пазарува от тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Пич, цените на визиартс верно са си надути и това е от край време. Обаче това за ецц83 по 10 лв, пробвай да го обясняваш в някой форум за чалга-деградати :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми последните ламби, които купувах бяха на тази цена, а са и доста добро качество. Е вярно, че човека се раздели със всичките си към 20 бройки за около два часа :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.