Jump to content
Българският форум за музиканти

Софтуер за правене на звуци


Amigo0o

Recommended Posts

Здравейте търся софтуер за правене на звуци пиша някакъв текст примерно да кажем amigo след това искам да ми го направи на звук нали знаете по радиата дори и при някои песни се чуват разни звуци на сайтове,dj и т.н ;)

Редактирано от Amigo0o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо ти е на БГ? За да не можеш да научиш език? Пък и ако трябва да търсиш нещо из него по описания/съвети/туториали от нета и да не можеш да намериш нищо? :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бг е защото имах проблеми с филмите и трябваше да сложа някав мод които ми направи целиа win на бг и мен ме дразни така но...Значи намерих я програмата ма то има само 1 глас ако можете да дадете друг по як защото сега има само Microsoft Sam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм няк'ав такъв точно софт, обаче не мога втори ден да се сетя как беше, съжалявам! :blush:

 

А филмите и това, с което си оклепал Уин-а нямат НИЩО общо. Само за протокола. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх за това Yamaha Vocaloid ми иска някав Serial Number за да го изтегля ... Да ви помогна малко значи ако знаете тоя rafter.data.bg как се чува в мн песни пича от сайта си беше маркирал песните трябвами някав такъв звук да си направя и да го добавя в няколко запазени песни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си Propellerhead Reason.Има го в почти всички тракери.Има хиляди приложения за него(Refills),както и обяснителни филми(Tutorials).Отделно има много звуци вътре.А може да си изтеглиш такива и да ги сложиш вътре с опции за темпо и смяна на тоналности.Може да ти свършат работа.:whistle:

Успех

 

P.S: Недогледах темата.Съжалявам. За слагане на текст,който да ти говори, същата работа върши и Fruity loops.

Редактирано от DetermIneD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ти е софтуер?!?!

Записваш си гласа (може и на комшийката, ако е по-секси) и си го наслагваш в/у парчето с произволен мултитрак едитор!

Баси въпросите... има ли софтуер да прави секс със жената, че хардуера не ми работи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) интересна тема

;)

 

...какви ли не съдби има по-този свят :)

 

...рафта.дата.беге...

 

...с кви неща се занимават хората по този свят :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Само за протокола - има една много разчупена програма - Shit Talker която даже може да ти изпее текста, с доста настройки. Друга една е тази - Say It на откачените AnalogX. И двете програми не са толкова несериозни, колкото звучат. Знам, че и за български е започната преди много време такава разработка в помощ на слепите, но не знам какво е станало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здравейте търся софтуер за правене на звуци пиша някакъв текст примерно да кажем amigo след това искам да ми го направи на звук нали знаете по радиата дори и при някои песни се чуват разни звуци на сайтове,dj и т.н :thumbs_up:

YAMAHA Vocaloid

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.