Jump to content
Българският форум за музиканти

Педал борд


Recommended Posts

Здравейте,имам следното питане.Как мога да си направя педалборд,и от какво най-лесно може да стане това.

Проверих в магазина на Р.Ф.,но педалборда който предлагат е само за ефекти на Бос,а аз ползвам и други марки.

Ако има желаещи да направят подобно нещо(съответно с заплащане от моя страна)нека да пишат.

Ефектите който ползвам са:DUNLOP CRYBABY WAH WAH,Marshall-Jh-1,Digitech Digidelay: CH-1:и DS-1.

По възможност кутията да е тип куфарче за патуване.

Благодаря предварително:

тел.за връзка:0888155543

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде тук бяха писали едни пичове от някаква фирма smartcase или нещо подобно. Потърси ги

 

Другия вариант е ти да си налепиш ефектите върху една дъска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също започнах да си правя. От двата варианта (1. дЪска с велкро лепенки и 2. два пласта фазер/плексиглас, горния с дупки) се спрях на втория и се надявам тия дни да започна да го довършвам, че ъглошлайфа, който купих специално за този проект ще вземе да ръждяса...

Повече инфо като стана готов. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също започнах да си правя. От двата варианта (1. дЪска с велкро лепенки и 2. два пласта фазер/плексиглас, горния с дупки) се спрях на втория и се надявам тия дни да започна да го довършвам, че ъглошлайфа, който купих специално за този проект ще вземе да ръждяса...

Повече инфо като стана готов. :cheers2:

Човече, вземи зарежи ъглошлайфа да си ръждясва и ми звънни да ти дам един безплатен съвет :cheers2:

......ако искаш разбира се

Поздрави Николай 0888 800204

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и други идеи, резултатът от които ще бъде по-про, но засега искам само да пробвам дали ще ми пасне, хареса, дали ще намеря подходяща чанта (мислех за лаптоп, но май няма да го събера) и т.н. Не обичам да давам много пари за нещо, което не съм сигурен, че ще ми хареса и ще ползвам. Та затова. :greenangel:

 

П.П. Но сигурно ще звънна, де. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.