Jump to content
Българският форум за музиканти

испански романс


stratevcaster2

Recommended Posts

записано е с електрическа китара , през усилвател е и е записано с микрофон ( ще прощавате леко лошото качество , и дължината на записа , все пак е записвано с windows recorder :hysterical: ) http://media.putfile.com/romance-70-94

Редактирано от stratevcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти разбера идеята. Нито казваш каква е китарата, нито през какво е минала, нито какъв е микрофона, нито се чува каквото и да било. Не разбрах нищо, освен това, че имаш нужда още да свириш пиесата.

 

п.с. Замисли се какво точно представлява понятието 'семпъл'. Иначе специално за такъв звук не ми пука какво откъде е минало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stratevcaster2, браточка, наистина като слагаш нещо замисли се малко то аджеба поне става ли за слушане. Далеч съм от мисълта, че тряа си голям виртуоз ама... така стана и със сик енд дистроя. Направи го като хората па тогава поствай, щото батко (чичко) Трошач на остриета ще вземе да му стане навик да пише финалините коментари по такива теми. Да не говорим, че наистина семпъл на какъв аджеба хард/софтуеър показваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

да , явно съм объркал раздела ,, семпли,, и кавъри . Записа е 1 мин , защото е правен с рекордера на windows ( сега съм с нов ) . А относно сиик анд дистроиа там положението в саунда е критично , но там целта беше друга .

Редактирано от stratevcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама колко "Испански романс"-а има? :)

Аз от край време си бича един "Испански романс", но няма нищо общо с музиката от по-горе...

:surprise::metalist::thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на тремоло етюда за класическа китара "Спомени от Алхамбра", само че изсвирен в около 4 пъти по-вавно темпо и на електрическа китара :girl_cray2:

 

Нека авторът на темата каже какво точно е това. Не съм свирил въпросния етюд от 5 години, но постнатото парче ми напомня на него. Хм, пак го чух - май не е Спомени от Алхамбра...

 

Нищо де, разучи го по-добре и го запиши пак :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така , песничката се казва ,,Романс на любовта ,, , там се свири горе долу 5 пъти по бързо , а аз направих нещо като интерпретация на оргинала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я направя песента в ритама които е . И ще я постна тук . Но това след 1 седмица ,защото китарата ми е на операционната масичка , пълна промяна , като ми я върнат ще го направя , щом толко не я харесвате тази интерпретация .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... щото батко (чичко) Трошач на остриета ще вземе да му стане навик да пише финалините коментари по такива теми.

Е, чак пък толкова. Не съм си поставил за цел да "преследвам" младежа тук, просто се случи един-два пъти да ме издразни с някои постинги. Всички се учим....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.