Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурент


Recommended Posts

Живеят си в 80-те хората и си харесват тази музика.

 

и аз харесвам групи от 80-те, стига да са добри такива

Конкурент не са от тях

... и на номинациите на Евровизия се изложиха... и миналата година пак там същата работа

 

P.S. еваларка само, че имат самочувствието да се явяват... много са добре, че не знаят колко са зле :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тази тема се превърна в една грозна и жалка картина, олицетворяваща духът на българските музиканти. Браво "колеги"!

 

 

Успехи,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, въпреки всичко, елемнта не безмислена омраза надделява в темата.

От плюенето полза няма.

Но -блек метъл ли да почнат да правят :hysterical: . Живеят си в 80-те хората и си харесват тази музика.

Колкото до това кой е звезва и кой не - справедливост в природата няма, може пък по-добре да се справят с мениджмънта, отколкото с музиката. Само да менажираха други групи...

Евтиме,не съм съгласен с теб в случая, приятел,свирили сме с първата ми група в една репетиционна (тогава беше младежки дом) с Конкурент в края на 80-те ,Павел Васев нямаше да отиде в Монолит,ако Емо се държеше по-човешки с хората ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За групи като Конкурент и БГ рок няма какво хубаво да се каже сами са си го изпросили да би мирно седяло не би чудо видяло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...свирили сме с първата ми група в една репетиционна (тогава беше младежки дом) с Конкурент в края на 80-те ,Павел Васев нямаше да отиде в Монолит,ако Емо се държеше по-човешки с хората ..

 

Mоже, не споря. То така или иначе нашата сцена за "музикално изкуство" е пропита с омраза и болни амбиции много повече, отколкото с желание за работа. Затова не се и учудвам, че си имал подобен опит с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.