Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурент


Recommended Posts

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

на мене лично Конкурентите също не са ми по вкуса, но никога не бих си позволил да мятам подобни критики и по този гаден и на моменти дори вулгарен начин, защото това което са направили никак не е малко.

Колеги, постигнете резултати доближаващи се поне малко до тези на Конкурент и тогава си позволявайте подобни изцепки .. друго всичко за мене е ИЗБИВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Подкрепям! Дори и да знаеш,че си с ниво над този,който споделя музиката си тук ..и където и да било и че не е нещо особено,пак не е допустимо да си крайностен..особено,когато не става въпрос за за подигравка с музиката.Такова им е виждането за стил-създават музика,която им харесва и я споделят.Кой ще каже кой е ПРАВИЛНИЯТ начин за правене на музика или ПРАВИЛНИЯТ стил??Кой е този"перфектния"..та да съди така арогантно,нещо,което не е извън всякакви норми ?

Редактирано от vanboy
правила за цитиране
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще каже кой е ПРАВИЛНИЯТ начин за правене на музика или ПРАВИЛНИЯТ стил??Кой е този"перфектния"..та да съди така арогантно,нещо,което не е извън всякакви норми ?

 

Митьо Пайнера и неговия екип и почитателите им :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...но никога не бих си позволил да мятам подобни критики и по този гаден и на моменти дори вулгарен начин, защото това което са направили никак не е малко.

Колеги, постигнете резултати доближаващи се поне малко до тези на Конкурент и тогава си позволявайте подобни изцепки .. друго всичко за мене е ИЗБИВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ

 

Абсолютно съгасен, много добре казано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:rocker: Чалгара търси лесносмилаема музика-иска да вкара кюбеци,да изреве,да се оригне и да каже"машала-дай ракията и да сядаме на масата"-не намирам асоциация с изказването ми по-горе.Аз просто исках да апелирам към повече колегиалност и уважение..и то към музика сходна на нашата..освен това сме в един форум,а ще се изпоядем кой по-добър! Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам група "Конкурент" и няма как някой да промени мнението и вкусът ми.

 

Едва ли е правилно да се смята вкусът на някой за правилен и миродавен. Всеки харесва различна музика и в това няма нищо лошо!

 

Разнообразието е прекрасно нещо!

Нека не се нападаме а само споделяме дали въпросната музика на групата ни харесва или не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично нищо не са ми направили че да ги плюя , познавам колеги които ги мразят ама много не ми се ще да взимам нечия страна.Музиката която правят Конкурент не е нещо което не съм чул до сега, как го правят си е тяхна работа и това че работят с пайнер също.Всъщност ако пайнер ми предложат да продуцират и издават нашата музика такава каквато е не бих отказал, по мои наблюдения имат доста добра дилърска мрежа за разпространение което означава че не токова зле.

Сега плюваме''Планета" Пайнер айде вижте кво даваха днес преди обяд "нова телевизия" - естрада на 40 години ми на мен пък ми писна от остарелите ни певици и певци дето не дават пиле да прехвръкне през техния двор. Ми да им позлатят по един бастун та да може да се качват на сцената като станат на 85 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Васил Найденов ли визираш? Защото май мернах нещо от предаването, той пак се оплакваше от всичко, за което се сети...

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПО принцип не съм мразител на музиката на Конкурент но..... да.... има доста заемки, особено от Whitesnake.

 

има, ама трябва да имаш голямо въображение да ги познаеш :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е, въпреки всичко, елемнта не безмислена омраза надделява в темата.

От плюенето полза няма.

Но -блек метъл ли да почнат да правят :hysterical: . Живеят си в 80-те хората и си харесват тази музика.

Колкото до това кой е звезва и кой не - справедливост в природата няма, може пък по-добре да се справят с мениджмънта, отколкото с музиката. Само да менажираха други групи...

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.