Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Jem ментета


Black Bird

Recommended Posts

Видяхте ли тези ментета? Как ви се струват? Виждам ,че някой е вкарал доста от тях :)

В Пловдив видях една...дори етикета беше имитиран...

http://www.dalavera.net/read.php?1241,289187

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера точно я гледах и аз, понеже търся Теле, а от търсачкама ми я изкара. (нали пише, че я разменя за Теле..)

 

Не мога да видя обаче кво пише на главата, като че ли не е Ibanez, или аз не гледам като хората.

 

Ако я смъкне до 500 лв бих се замислил. То не е като ди ги имам парите, ама преди време много исках такава китара. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогова ясно. :)

 

Може и да е добър Ibanez JEM (менте) пък, знае ли човек.

Гледам го предлага и за бартер - за Теле или лампово кубе Фендър...

Щом пише, че е възможен коментар на цената, значи още от начало е мислил за 500-600 лв. да я даде. :unsure:

 

Ако имах парите и цената паднеше около 550-600, макс, бих я взел китарата. Стига да е в добро състояние.

 

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж нека ми излгежда ОК...Доста добра имитация спрямо моя Ибанез Престиж който имах.

Обаче не се знае какво е дървото на тялото...иначе адаптерите се знае че са за сменяне и тремолото не се знае кога ще се сцепи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се виждат хубаво позициите, та да се каже, ама изглежда прав грифа. (поне до колкото може да се види от снимката)

Адаптерите сигурно са някакви сток и на дали са сменяни.

 

И аз си мислех именно за тремолото и заключването в кво състояние ще е...

 

А иначе от кво дърво трябва да е? basswood?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

China!

http://www.ibanezrules.com/fakes.htm

На някои китари надписа Ибанец е под всякаква критика, а тремолото няма нищо общо с тези на Ибанец.

Не знам дали си струват парите. :metalist:

Редактирано от npokonu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

China!

http://www.ibanezrules.com/fakes.htm

На някои китари надписа Ибанец е под всякаква критика, а тремолото няма нищо общо с тези на Ибанец.

Не знам дали си струват парите. :metalist:

 

Тия нямат общо с наще в БГ.

Тази в Пловдив беше доста изпипана....изглеждаше си най нормално и точно направена....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхте ли тези ментета? Как ви се струват? Виждам ,че някой е вкарал доста от тях :D

В Пловдив видях една...дори етикета беше имитиран...

http://www.dalavera.net/read.php?1241,289187

Митак!-аз я пробвах тук в Пловдив!-Този пич Милан ми я донесе на крака като използваше повод едно прослушване на Мето!-Пише Ibanez i japon - тои не крие че е китайско менте!-значи да ви кажа, механиката е супер слаба-няма настроиване.Макар че той е носил китарата на Градинарски -спасение няма-адаптерите естествено са в газа-никакъв цвят.Има много белези по които се познава че е менте: вижте надписа ,липсва канта на грифа,платката е неправилно изрязана,погледнете също и волум потенциометара каде се намира.Този колега е вкарал 2 броя от китай,но аз засякох и магазина на IJS в Пловдив такива китайски творби!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече все по малко неща ме учудват ;)

четах в весника че в италя е разбита група произвеждаща ферари менте

и то много добро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
вече все по малко неща ме учудват :(

четах в весника че в италя е разбита група произвеждаща ферари менте

и то много добро ;)

 

В Италия се произвежда всичко - имат си цели фабрики за фалшификати - часовници Ролекс, автомобили и т.н. Най-интересното е, че имат и официални сайтове :) и за да не бъдат гонени от закона - в сайтовете си казват, че тези продукти са за учебни цели ?! :)

 

А иначе ето едно фалшиво Ферари:

 

FERRARI Replica ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.