Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

От <<ТУК>> може да си свалите 64кбпс мр3 домашна версия на едно от парчетата на групата ми Impergium.

Всъщност на записа съм само аз: всички китари и програмиране, иначе музиката е на Мартин Скехен(другия китарист), а бъдещия текст ще е мое дело( hopefully...)

 

p.s.Не обръщайте внимание на солото, защото е абсолютен ташак.Изсвирих някаква камара от звуци колкото да сигнализира , че там трябва в бъдеще да има соло! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ominous Incineration.edit.mp3 ли трябваше да дръпна? Щото ако е това да кажа че ме изкефи доста :godbless: кип ъс ъпдейтед :)

 

Edit: да видях допълнението към заглавието. Ем яко е, определено.

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шъ стане на работа, леко дълго ми се струва като че ли :metalist:

има завършен вид,остават вокалите само

 

Трябва да отбележа че много му разбираш на хамър Хед-а определено

 

:headbang::):godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ти е харесало!

Реално, това е само едно домашно демо с недобре програмирани барабани.

Иначе китарите(свиря с Vintage Razer Metal Axxe с EMG-HZ) съм ги прекарвал през Line 6 PODxtLive директно в компютъра(нямам саунд карта,само вграден 32мб саунд чип към дъното).Използвал съм 3 различни програми зада запиша всичко:

-HammerHead за ударните

-Sound Fordge за миксирането на ударните

-Cool Edit Pro за цялостното записване и смесване

Т.Е. нищо особенно не е като звук и като софтуер и като хардуер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.Е. нищо особенно не е като звук и като софтуер и като хардуер :headbang:

Ми не е, но предполагам и идеята не е нещо повече от любителско създаване на музика? ..в която идея няма нищо лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, на мен пък точно солата ми хванаха ухото...

Иначе основно звученето ще го определи вокала според мен. Какъв го планирате?

Хехехехе, имах предвид солото в средата.То си е баш измислено,иначе мелодичните неща са сложени намясто.

Вокалите ще са брутално-детски.Поне ако опре до мен да пея. По-принцип имаме 2-ма вокалисти в групата, но не съм ги виждал скоро...Така че е много възможно да поема функцията им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип имаме 2-ма вокалисти в групата, но не съм ги виждал скоро...Така че е много възможно да поема функцията им.

Я покажи кой кум кой сват ,кой на булката брат

;);):ph34r::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много на всички за отзивите!

Обещавам да се захвана по-сериозно и да позапиша повече неща. Само дето колегите ми малко ме спъват с несериозност , та се налага да си записвам всичко самосиндикално.

Надявам се скоро да изкарам още парчета,за сега само в демо вариант.Иначе като му дойде реда - ще се записва както се полага.Сега само се опитвам да сглобявам песни. :):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.