Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте добър дисторшън.


synyster_vengeance

Recommended Posts

за тоя бос ли става въпрос

иначе намерих още 30 лева тука в едни мои документи та вече мога да дам до коло 100 лева за педалче стига да си харесам.. (не че знам какво точно да търся :greenangel: ) Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за тоя бос ли става въпрос

 

аз съм със същия дист и съм много доволен от него .. доста е режещ ако си му направиш настройките естествено! но все пак съм и с джаксън което прибавя доста голяма острота на звукът защото бриджа ми е с доста метален звук попринцип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че неможе да намериж дист. които да става за бас и за китара но бих ти препоръчал Behringer Um100 за ритам.Аз ползвам такъв и ми харесва много :ok: А за бас китара си нямам представа :thumbs_up:

и аз към този се ориентирам защото го сравнявам със Behringer UD100 и се чудех дали UM100 става за соло?Ако можеш да ми кажеш или направо някакво демо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече просто съм изумен от Беринджър UD100......нямам думи днес го пробвах.....за 70лв! беше страхотен и ПРЕКАЛЕНО РЕЖЕЩ!ако имаш възможност го изпробвай няма да съжеляваш!!!!! :ok: педала става за всякакви тежки стилове , но все пак ти трябва да го пробваш и да прецениш дали ти допада.....само още да добавя че има в мода и втория мод е за асъл резачка! И ИСКАМ ДА ТЕ СЪВЕТВАМ КАКВИТО И ДЕМОТА В НЕТА ДА ГЛЕДАШ НЕ СЕ СЪМНЯВАЙ В СИЛАТА МУ ЗАЩОТО В ТЕЗИ ДЕМОТА НЕ ГО НАДУВАТ А ДНЕС КАТО ГО ПРОБВАХ НАПРАВО СЕ ИЗКЕФИХ......ЗАТОВА СИ ГО ПРОБВАЙ ТИ СЪС ТВОЙ НАСТРОИКИ!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от synyster_vengeance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм аз съм със същия амп и диста си ми беше предостатъчен преди да си взема настъпи-кутиика.С кой ефект и сетинги свириш?Наистина имат голямо значение и адаптерите на китарата.За диста може би е добре да си вземеш нещо на старо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани ги тия беринджъри - стават за залъгалка, но нищо повече. Точно за ум100 говоря. Слушай metalhammer и си вземи санс-амп и knock yourself out.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно 100% за Санс-ампа. Суперздрав ефект, на много готина цена, става И за бас, И за китара. Не ти треат берингери, треа ти Nikifena. Никва реклама, просто черно на бяло си е така, имам го тоя камион у нас и на единични адаптери си свиря Slayer, Metallica без проблеми, за бас също е добър. Питай Ники, той ще те упъти най-добре.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами той за толкова е на старо - а пък ако това на клипчето на някой му се вижда яко - значи или аз съм луд нещо или имате странни критерии - на мен ми звучи като някакво грозно пластмасово стържене, нищо общо с Металика примерно

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само една коракция да направя.... Берингер не са среден клас а нисък. Възможно най-ниския.

Та, дайте идеи на човека в този клас. Ако имаше да даде 200 кинта за драйв щеше да напише, че търси висок клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно затова препоръчах Беринджър УД100-70лв!Но не забравяй че трябва ти да си го пробваш лично за да се увериш.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност и аз бих дал един глас за сансампа - за още малко пари получаваш качество несравнимо с берингер или китайски босс :recourse:

освен това фирмата-производител ти е наблизо :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.