Jump to content
Българският форум за музиканти

VОХ Amplug


em4obass

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

пиша в този раздел, защото това нещо е за китаристи предимно и като такъв го ползвам. Става въпрос за ето това

MINI%20AMPLI%20VOX%20AP%20CR.JPG

 

Машинката е много добра, взех я от Музикален Център Икономов, гр. Благоевград. Благодаря му за топлото и точно отношение.

 

Меко казано, впеатлен съм от звука на този модел. Най-вече от реакцията му при игра с волюма на китарата - много естествена е, като при ламповите усилватели. Звукът е много топъл, става и за чиста и за драйв бленди. Има необходимото ниво гейн и за сола.

Брилянтна работа ми върши и за бързи записи, на това най се кефя. Понеже пътувам често и понякога се налага за малко време да нахвърля идеи, но да нямам възможност да разпъвам апараура, микрофони, кабеляци. Резултатът е мноооого добър. Тзаи джаджа ми е една най-полезните придобивки от доста време насам.

 

Препоръчвам я силно!!!

Редактирано от em4obass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

485_amplug.jpg

 

Vox amPlug . мини усилвателче за слушалки май беше ... как правиш записи с него ?

Редактирано от Lord Of Darkness
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам!!!

 

Прикачвам, тогава, директно линка - http://de.woodbrass.com/images/woodbrass/M...I+VOX+AP+CR.JPG

 

Записи ли - то, туй е най-готиното!!! Изходът за слушалки директно в саундкартата - VOILA B)

Редактирано от em4obass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как от изход на микрофонен усилвател записваш в компа ... каква е тая схема не мога да разбера .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих инфо за тая джаджа единствено тук: http://www.voxamps.ru/catalog/?VOXamPlug

Изглежда доста удобно за записи, стига наистина да става за нещо, звука който вади.

И на мен ми е интересно, кви пари е ?

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами екстра звучи. Второто(АЦ30) много хубав звук обади, но дали ще е така и през слушалките :)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето три семпълчета от списание Guitarist. Дано са полезни на тия, които се интересуват:

 

Vox - Metal

 

Vox - Classic Rock

 

Vox - AC30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.