Jump to content
Българският форум за музиканти

There Will Never Be Another You


Recommended Posts

Днес докопах един странен уред(половинката ми е много бивша тамбуристка и притежава някакви чудновати подобия на инструменти) и реших да запиша нещо,но се оказа почти непосилна задача,защото приборът,макар и да има акция на 12ти праг достатъчна да си мушна малкия пръст под струните,успява пак да бъзка почти навсякъде и няма настройване и даде сериозен отпор.Както и да е,важното е да има купон

Orada asla değil başka sen-there -will -never be-another-you

 

 

 

Знам само един орнамент,толкова ми показаха(половинката),а след това каза ,че съм безнадежден.На моменти не успявам да притисна струните до праговете-физическа немощ,старост- нерадост

 

п.п.Сори ,че е в авторска музика,всъщност си е кавър,но съм объркал темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хххаа МНОГО ЯКО ЗВУЧИ!!!!! Мен много ме кефи,а за това, че било кавър - аз не разбрах :)

 

 

 

Ех, да имаше повече ракива весели песнички :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодря на всички за отделеното време и добрите отзиви.Уредът донякъде носи характерните белези на бозуки,но явно е правено в час по трудово(и то за не подълго от един час

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Very nice! Инструментални затруднения не се чуват ясно... Да не би да имаш предвид момент като този около 1:22 - 23, там звучи леко неуверено като че ли.

Чудесно си е, бе ми много приятно да го изслушам! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига си ни потискал бе!

 

Тоя що не си го вземат някъде в Йейл.

 

Мноо ми хареса оная празна струна!

 

Колев, ела насам, в Софийско, да ти се порадваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за похвалите,радвам се,че това странно произведение ви допада,мен ме забавлява със сигурност.Иначе сериозните ми технически трудности си личат особено по по горните прагове,където не винаги успчвам да притисна струните до праговете,а също и на няколкото сериозни ритмически заклащания,където шибаната круша ми се изплъзва.Трябва някой път да видя от някой ,който е в час ,как се държи това чудо.

 

@sa6tiatНикой не искам да подтискам,само си правя кефа да си поствам щуротийките :D и чакам да видя кога ще ме прокълнете,а пък и за Йейл ми раничко,ще трябва още да ме потърпите :greenball:

 

Иначе ако ще свиря в София(или другаде)непременно ще се обадя,ама последния път като творях из пресолнината ни беше 97ма или 98ма,не помня вече.Иначе имаше някаква идея ошще миналата година за няколко гига из София,Пловдив,Стара Загора и Хасково миналата година,ама работата увяхна,нищо пак ще опитаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин се лигавих с кухарката и понеже бекингтрака беше още в Кюбейс,набързо врътнах още един вариант.Този път сериозно в посока на асансьорната музика(за евентуално незапознатите,асансьорна музика=на сладникаво,лигава и не до там умела).Повече си харесвам обаче варианта с бозукито,утре мога да врътна някой с цигулка,там вече след 15 години несвирене,ще се получи много самобитно

 

TWNBAYAsansiorna-versia

 

Иначе що се отнася до записа,този път пък забравих да пусна лимитера на картата,в следствие на което и на несъобразено високото ниво,китарата изкривява чат пат.Нормално като за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти само ела, аз ще те записвам и пари ще ти давам само да те гледам, либов от първата нота е, да не си посмял да се занимаваш с нещо друго докато дишаш, свири ман, свири

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много,като нищо ще се възползвам от офертата.За сега несмятам да правя нещо друго ,освен свирене.Тамън съм се заел да го поизуча по основно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.