Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

E "високите" не са всичко :) Това което гледах досега като песньовки от мъжката част (или поне тази, която имаше разни лесно достъпни клипчета) нищо впечатлително - ама око да види, ухо да чуе.

Тази година ще ме кефи Music Idol мисля - харесва ми да гледам хора, които си го могат - гот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

лелле майчице, що пеене що чудо!!! :D тотално се обърках коя ми харесва най-много! :)

 

мария, шанел, ана, соня, нора, деница... упс, извинете: Мария, Шанел, Ана, Соня, Нора, Деница!

 

браво на Деница, в този концерт беше супер и като изпълнение, и като избор на песен, и като имидж, и като присъствие: въобще като всичко! еййй ама че хлапе! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що ги гледах клипчетата (нали не съм в България) и мога да кажа само: :thumbs_up:

 

Изпълнението Respect беше... Не знам и аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги, с радост мога да ви съобщя, че вече официално се роди фен-клубът на Деница Георгиева ! Знам, че самият сайт не е нищо особено (все пак, много малко отбирам от html), така че всяка помощ ще бъде подобаващо оценена (в бира и откровени похвали).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги, с радост мога да ви съобщя, че вече официално се роди фен-клубът на Деница Георгиева ! Знам, че самият сайт не е нищо особено (все пак, много малко отбирам от html), така че всяка помощ ще бъде подобаващо оценена (в бира и откровени похвали).

Браво, ще съм редовна там обещавам!

 

П.С. Много сте бързи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХЕЙЙЙЙЙЙ!!!! леле..... сега видях фен-клуба..... уоууууууууу нямам думи буквално (мисля,че няма да мина само с една почерпка...... :):):hysterical: )))) А сега дано оправдая очакванията ви :hysterical::):) НЕ е истина.... днес са елиминациите и съм на нокти,но наистина ви БЛАГОДАРЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!

ВИЕ СТЕ ФЕНОМЕНАЛНИ ХОРА И НАИСТИНА ВИ БЛАГОДАРЯ !!!

ПС ако искате (стига да мина) заповядайте утре на малкия концерт :) 2 и 30 пред зала 2 на НДК пред самите врати на залата :) Ако има промяна,ще ви пиша :)

БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дени, веднага да си махнеш тел. номер!!! Можеш да попаднеш под зверски тормоз. Малко или много вече си Music Idol.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елмаз и стъкло. Заедно с Лазар и Стоян. Във визитката на Стоян от "Малките концерти" най-накрая се чу малко и моя глас :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.