Jump to content
Българският форум за музиканти

Ел. китара+кубе(усилвател) в Метро


MyWinter Storm

Recommended Posts

Къде в БГ се продават такива сетове на Behringer като тоя на линка няколко поста по-нагоре. И от амазон колко ще струва доставката до бг? (много ми се вижда примамлива офертата, даже с тунер и не е безименна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 182
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Незнам какво имаш предвид под безименна,но Behringer е такова име от което хората обикновенно странят.Все пак ако бюджета е ограничен е приемлив вариант,въпреки че повечето хора биха те посъветвали да отделиш малко повече пари за нещо по-хубаво.Примерно вместо цял пак дай парите за малко по-хубав инструмент и свири през компютъра.Има никак нелош софтуер.

От Амазон вероятно доставката ще е доста,затова разгледай в ebay.de и ибейовете на европейските страни като цяло.От Англия доставка на китара струва приблизително 30 паунда,от Германия 20-30 евро и понякога изпадат добри оферти.Колкото до тунера разгледай този сайт с китайски боклуци.Има и тунери,които едва ли са по-лоши от беринджерските и доставката е безплатна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олее, след един час отивам в метро да си копувам китарката. То това ми беше избора защото нямам пари и всичко зависи от наште. Сяга обаче нито тати нито аз разбираме от ел. китари, особенно от звученето им. Отиам там и как да си подбера.. точна изработка, да няма луфтове някаде, прав грив с 90 градусов ъгъл спрямо тялото, точно направени прагчета, сложени машинки. Тези неща може би ще ги оправя. Ами другите дето викате там в някви сантиметри как да го позная?? не съм запознат с електрички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като собственик на ... китара от 200лв + кубе , мога да кажа , че китарата става за начинаещ ... но комплекта с който аз се сдобих не е от метро а от един UK сайт , в който цените са доста прилични за повечето професионални марки

http://www.gear4music.com/Guitar-and-Bass/...mp-Pack-BLACK/7

за това става въпрос...

не казвам нещо от сорта на "идеална е за парите , взимайте!!" напротив...всеки решава сам какво иска и доколко бюджетът му позволява :punk_guitar: в моя случай беше рано за електрическа китара и за това се спрях на най-евтиния вариант.

Китарата е на 1 година , не е направила никакъв проблем , но това не означава че нямам търпение да я сменя за нещо по-добро (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Еми...отложи ми се китарата. Сега за коледа са ми обещали ето това.

https://www.thomann.de/gb/harley_benton_hbstset_2_white.htm

има възможност да го взема на 1/2 шипинг, като го водя в австрия за 7EUR и от там в БГ free. Какви мислите вие. Мене много ме радва че ще е бяла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам има ли го още този целия комплект в метро и дали е на същата цена ?

Много спешно ми трябва.

Редактирано от napster66
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... ако ти трябва китара, ориентирай се по-добре към нещо със поне 100 лв. по-скъпо.

Има ги и едва ли скоро ще спре да ги има, понеже не се купуват много.

Няколко мнения нагоре можеш да прочетеш преките му впечатления от тях.

В купа, в който има сигурно 50+ кашона, може и да има 2-3, които са ОК и нямат проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм начинаещ и искам да се закупя някоя китара с която да започна.Прочетох коментара и мисля че моя случай е абсулютно същия само дето още не съм си я взел :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре бъди начинаещ с някоя по-хубава китара. Не говорим за много пари.

можеш да огледаш и раздел купувам/продавам за някоя запазена китарка на 3-4 години.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и как видях.Отивам аз преди малко и какво да гледам.Търсих я около 10 мин поразпитах служителите и накрая един от тях ми вика при детските играчки е.Аз отначало на ебавка го приех но като отидох.....Верно си беше при детските играчки,размерите не ми се мислеше какви бяха само като видях кутията 1,20 x 30 се отчаях......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички форумци.

 

Четох цялата тема за евтините китари защото и аз съм решил да си взема една такава.

В частност ето тази: http://www.staggmusic.com/products/product...k&oneid=457

Добре си свири вади по-хубав звук според мен от тази с 3 адаптера и е сравнително удобна.

Аз лично подрънквам на китара от 10 години, но съм голям любител и даже е имало големи периоди в които не съм свирил. Досега съм имал само акустични и една електричка кремонка на над 30 години (какичка ми е) която няма да ви разправям в какво състояние е :greenball: Предполагам т'ва е угодно за нуждите ми и няма да се окриви след няколко месеца. Видях я в един магазин на ул. Любен Каравелов в София - ако го знаете кажете 2-3 мнения и за него :)

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения Стаг на който съм свирил досега е ето този http://www.staggmusic.com/products/product...k&oneid=344 и съм с много добри впечатления. Лошо ме скастри още първия отговор :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения Стаг на който съм свирил досега е ето този http://www.staggmusic.com/products/product...k&oneid=344 и съм с много добри впечатления. Лошо ме скастри още първия отговор :punk_guitar:

Писал елка Стагг, а това което си постнал е 12-струнна акустичка. Има разлика, нали? Писах изрично елка, защото акустичките им са по-добри според мен. :band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.