Jump to content
Българският форум за музиканти

Покажете какво можете


martin_petkow

Recommended Posts

В другите раздели за музикални инструменти видях такива теми и реших и тука да се покажем ;) да не оставаме назад :thumbs_up:

Извинете ме ако има такава тема. Търсих по всевъзможни начини, но не намерих такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз МОГА да гледам видеота, ама дори автора на темата не иска да покаже... :greenball:

Ще пусна, само с моята друшка да си оправим буксите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо трябва да се появява милиард и втората тема, свързана с пишкомерене?

 

Сега ако се хванат тука 5-6 китариста, които са известни на целия форум с великанските си качества (няма да посочвам имена) и си навключат цялата техника, викнат си хора с хубави камери и заснемат наказателно видео, съперчничещо на повечето видео уроци в нета, кво ше стане?

 

Дай да се гледаме сега и на видео кой е по-велик, че аудиото явно не е достатъчно... :greenball:

 

 

Аре малко по-сериозно бе хора.

 

Хващайте се, свирете и учете музика а не се занимавайте с детински глупости ;)

 

Никой не е прокопсал по тоя път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Хващайте се, свирете и учете музика а не се занимавайте с детински глупости :greenball:

...

 

Ей т'ва е мъжка приказка! Напълно съм съгласен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек зле си с ритъма - упражнявай се с метроном или електронни барабани, особено на първата песен :surprise: хващай се свири на по-бавно темпо докато свикнеш вместо да си губиш времето да записваш - и аз не виждам смисъл на такива теми придобиващи състезателен вид рано или късно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва , че на Evanescence песента не е така ... Както и да е :surprise:

И за да не кажете , че само си чеша пръстите , ето нещо и от мен

 

http://www.zazz.bg/play:f5b38c0f

 

пс . Първото и второто са мои опити да се прая на композитор . Третото обаче ... е кавър на Steve Vai - Building the Church . Проблема в свиренето идва от това , че китарата сега е дроп тунинг , а съм свикнал да я свиря в нормален . И при транспонирането на бейкинга се получи малко объркваща ситулация.

пс2. Не обръщайте внимание на куцото кутре на лявата ръка - в момента то има травма (ах таз Пантера ...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.