Jump to content
Българският форум за музиканти

Line6 Pocket Pod


Get off

Recommended Posts

Здравейте.Моля за мнения за въпросният процесор.Струва ми се удобен за пътувания.Сигурен съм че някой тук го е изпробвал.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сблъсквал съм се й с този процесор на Лаин 6. Много удобрен, много малък. Ще си спестя инфото с това какви изходи и входове има. Компютърно базиран е , с което искам да кажа, че може да се програмира и с компютър, освен ръчно. Има си всичко необходимо - пространствени ефекти , няколко симулации на кубета и кабинети , но това е стандартно за Лаин сикс. Лошото при него е , че трудно се програмира ръчно. Имам предвид , че можеш да си загубиш половин час в човъркане и пак да не си постигнал нищо, но това е за сметка на софруерното програмиране - изключително лесо. Става за репетиций, ако съм него си купиш и контролер, защото е много неудобен в това отношение. Става и за запписи, както и за малки концерти. Всичко зависи от това, за какво ти е нужен. Не мога да кажа лошо за него понеже е на любимата ми марка професори, кабинети, кубета и ала бала , всичко , което предлагат. Ако те интересува нещо по конкретно - питай, че така мога да си дрънкам много, без да съм ти от кой знае каква полза :hysterical:

 

 

 

Поздрави, Рендаков!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв, за записи и в апаратура звучи добре според мен, трудно се програмира има много готини готови пресети аз лично ползвам само един щото не ме кефят некви изгъзени звуци/става дума за модърн хай фейн/. Май няма начин за включването на конролер към него, поне няма изход пък и в упътването няма и дума а вервай ми ако можеше щеше да го пише с мноооого големи букви. Аз лично съм доволен от тая въшка. С един френд мъдрим как да вържем некъв бейсик контролер ако стъкмим нещо ще пиша тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за пътувания и практика, мдам :thumbs_up: Дребен и удобен. Звукът не е нищо особено - разбира се и както обикновено лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за полезната информация.Проверих в Динакорд във Варна,но за съжаление в момента процесора го нямат в наличност.Надявам се скоро да го получат за да мога да го изпробвам.Изчетах доста информация из нета и ми се струва че е разработен на базата на ПОД 2.Отново благодаря за отзивчивостта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ми някои да ми даде инфо за контролера...Мен тва ме гложди...Щот мога да го взема, ама закъв ми е без контролер...аз тряя да сменям бързо от един ефект към друг...Така че моля ви пишете че ми е важно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ми някои да ми даде инфо за контролера...Мен тва ме гложди...Щот мога да го взема, ама закъв ми е без контролер...аз тряя да сменям бързо от един ефект към друг...Така че моля ви пишете че ми е важно...

Според нагледната информация на сайта(флаш анимацията) има някаква форма на контролер включена в ПОДа,но според мен ти имаш нужда от Floor POD ( http://uk.line6.com/floorpod/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ,въпреки картинките контролер за този процесор не е предвиден. Просто няма вход за такова чудо.

http://line6.com/pocketpod/ins_outs.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята, доколкото разбирам за контрол над този процесор е била такава. че той да се контролира чрез заявки през сигнала, смисъл, че контролера се намира между китарата и процесора. Докъде са стигнали с разработката му - не мога да кажа, дали има - не намерих нищо!!! Може би ще е най-добре да се говори с Динакорд и да се зададе този въпрос на тях, като официални вносители. Може би те ще дадат компетентно мнение, но лочно мен това много ме съмнява ;)

 

 

А който говори и пише добре на Английско може да зададе въпроса директно на Лаин6.

 

 

 

Поздрави, Рендаков!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега разгледах по-подробно сайта, от всички модели фуут контролери, нито един не е съвместим с Pocked POD,което би трябвало да означава че няма контролер за него. Но все пак то си е настолна работа предимно. Има куп други продукти, предназначени за свирене на сцена с възможност за крачно превключване, уви не толкова евтини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе въпрос на вкус е - и съм забелязал че собствениците на такива ги превъзнасят много (дразнещо понякога) а на мен лично не ми допадат - затова сравни с други за същите пари и тогава избирай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...- и съм забелязал че собствениците на такива ги превъзнасят много (дразнещо понякога) ...

 

 

 

Замисли се дали, след като се превъзнасят от собствениците си , дали няма истина в думите ни.

 

;) Всичко е въпрос на вкус казало кучето и си облизало задника :whistle:

 

 

Поздрави, дЯдО кОлЕдА :secret:

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.