Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля, прочетете, преди да пишете тук!


Armaggideon

Recommended Posts

Изказвам това мнение, преди да съм се консултирал с администраторите, но лично аз не подкрепям пиратството като човек, на който му пука за благоденствието на музикантите и хората, които се трудят в тяхна помощ. Така че съм против тук да се пускат линкове за пиратски софтуеър. Който е на мнение, различно от моето, се умолява да прави горното посредством лични бележки или други средства на комуникация. По тази причина заключвам всички досегашни теми в този форум. Надявам се да ме разберете.

 

Чувствайте се свободни да пускате нови теми, съобразявайки се с молбата ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да аз те разбирам и подкрепям, но е някак не възможно в българия да си позволиш да си купиш Оригинален Софтуер.... при условие че не работиш в студио.... Аз лично никога няма да мога да си позволя оригинален софтуер - прекалено е скъп за мен , но се съгласявам с теб трябва да се научим да си купуваме както софуер, така и музика....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не някък!

 

 

Никък! :headbang:

 

всичко тва ни е ясно!

Онези в УСА като си взимат заплатите всеки месец

на да ли си викат "сега зимата аз с кво ще си платя тока"

затова че музикалния бизнес с музика и софтуер няма да обеднее от българия

 

 

то тука поне тва ни остава малко да си мечтаем и да се радваме че друго

не ни остава

 

 

:violin: :violin: :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, Cubase 3 SX струва над 500$. Аз лично не бих могъл да си го позволя...

 

П.С. Той направо си е евтин, има музикален софтуер за по над 1500$

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да взимам отношение по въпроса за пиратството но ще подкрепя Armaggideon и поради следната причина. Знаете, че в България нещата стоят по един доста гаден начин и доста форуми затвориха заради това, че има ликнове към пиратски софт. Понеже този форум го хоствам при личния си сайт не бих искал да си имам проблеми с който и да е, още по-малко бих искал да затворят форума заради няколко линка. Предполагам, че и вие не искате. За това ще ви помоля ако искате да пратите на някого линк към нелегален софруер да ползвате лични съобщения, е-маили, ICQ и т.н.

Аз лично няма да ви давам акъл какво да ползвате и какво не - познавате достатъчно добре законите на страната и знаете какви са санкциите. Отговорността за това си е ваша. Който е решил да пиратства нека го прави така, че да не засяга форума. Мненията с линкове към нелегален софт ще бъдат редактирани от модераторите.

 

Моля да ме разберете правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Тr00 ^

 

A темата за "ТЕСТ НА ПРОЦЕСОР" защо падна под ножа също? Там такива линкове няма. Пък живо ме интересува. Предполагам други хора също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя нещо по въпроса.

Значи фирмите, които разработват софтуеър наистина губят ако аз вместо да си купя програмата я изтегля отнякъде.

НО при положение че аз в никакъв случай (поне за момента) не мога да си ползволя да си купя подобна програма, фирмата разработчик нищо не губи. И да ползвам и да не ползвам програмата им те няма да получат пари от мен. По добре да я ползвам :happy:Музиката по скоро би спечелила, ако аз запиша дадена песен с професионален звукозаписен софтуеър, вместо с Windows Sound Recorder :D

А освен това дори да имам парите и желанието да си купя подобна програма, бих искал първо да пробвам няколко различни. Вярно има си демота, но не съм сигурен за музикалния софтуеър как стоят нещата.

 

Затова предлагам, който иска да сложи линк към дадена програма да напише "Имам линк за еди кво си" и тия които се интересуват ще се свържат с него чрез лични бележки.

 

П.П. Не ангажирам никого с мнението си.

 

П.П.П. Защо да се заключват темите съдържащи линкове? На мен ли ми се губи логиката или...

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Поне темата на Налби за процесори трябва да се остави.

 

2. Axe е много прав... с едно изключение! Windows Sound Recorder е част от пакета Windows, който от своя страна е платен, така че дори и него не можеш да си позволиш хахахаха :D Начи май ще се налага да ползваш касетофонче хахахахахах :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм напълно съгласен. Ако някой търси нещо е добре отговорите да са като лични съобщения. В противен случай лошо за абсолютно всички !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Музиката по скоро би спечелила, ако аз запиша дадена песен с професионален звукозаписен софтуеър, вместо с Windows Sound Recorder  :(

Ами Уин-а ти легален ли е? B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирмата производител, няма да загуби, ако един платежонеспособен не си купи нейния продукт, но форума ще загуби, защото попада под ударите на закона.

При проверка на НСБОП, го закриват веднага, ако се намери следа от разпространение на пиратски софт. :) (дано не стане това никога)

Има други форуми, където не ги интересува за това. Въпросите си ги задавайте там. Тук нека да бъде чисто.

Нека ако нещо стане, поне тук да има място, където да общуваме свободно помежду си! :):):)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам модераторите за 2 /3 часа да изровят и изтрият всички

думи линкове имена на аудио софтуер!!!!!!!!!!!!!! говоря сериозно после да изтрият и всички мухабети по тая тема линкове и т.н. нема майтап казвам пак че съм сериозен има други форуми за подобни неща дори и тази тема трябва да се делне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.