Jump to content
Българският форум за музиканти

смяна на прагове


Recommended Posts

Имам един 16 годишен страт дето умирам за него,а има и много сантиментална стойност за мен.Праговете са оригиналните и са много зле вече,само че не знам на кой да я занеса.Препоръчайте някой,който си е свършил работата като хората,не ме интересуват парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тази тема: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=29316

Човекът е в Пловдив, но, ако 10 лева за куриер не са проблем за теб, значи това е лютиерът, който ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам нищо лошо да казвам за Диката; вероятно е страхотен лютиер. И без никакво противоречие с вероятния талант на човека твърдя, че Градинарски много си разбира от нещата.

Точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горъре, как ше я метне тая китара до Пловдив? Те куриерите не искат ли пратките да са в някви кашони/кутии?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Валери Градинарски. Ползвал съм и услугите на Пепи Давидов.

Валери ми е оправял няколко китари и то доста добре. За мен това е лютиера, чиито услуги съм ползвал, и е постигал най-близки резултати до желаните.

 

Поздрави,

 

Петър

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горъре, как ше я метне тая китара до Пловдив? Те куриерите не искат ли пратките да са в някви кашони/кутии?

Ако е с куфар няма проблем,моята ходи до Пловдив вече.

А за София що забравяте Христо от Люлин?Виждал съм Леспол със сменени от него позиции без да личи че не са оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за препорьките.все пак човека питаше за конкретни хора от софия.пьк и ще използвам да спомена,че близките 2 седмици няма да поемам ремонти поради голяма заетост.

обаче,тьи като стана дума за куриери,трябва да се знае ,че всичко е ок! знаете,че сьм от пловдив а работя с болшинство софиянци и хора от други,далечни от моя, градове.за няколко години има само едно закьснение,и то бяха някакви празници.пак да уточня-не става дума за пращане по реисове,а за куриерски фирми.sorry за off-a,oбаче мисля,че е гот да се знае това инфо.

за гореспоменатите колеги сьм чувал добри неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ +100 :metalist: :metalist:

 

Наистина си разбира човека от работата - сменял е и на моя китара позиции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.