Jump to content
Българският форум за музиканти

Route 66-kитара и глас


noti4ka

Recommended Posts

http://media.putfile.com/route-66-77

 

Незнам дали само при мен е проблема,но много бавно го отваря нещо..Дано все пак успеете да го чуете и естествено-дано ви хареса :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.putfile.com/route-66-77

 

Незнам дали само при мен е проблема,но много бавно го отваря нещо..Дано все пак успеете да го чуете и естествено-дано ви хареса :greenball:

Да, има проблем с отварянето на страницата, но след няколко опита се отвори. Всичко е чудесно микрофона е великолепен, ти също. Според мен може да експериментираш да дадеш малко ниски на микрофона за повече плътност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^_^ Радвам се,че ви допада пък да не забравяме и китариста,който прави 90% от нещата всъщност...неговата задача е най-трудна-аз просто пея.. :icon_shithappens:

Благодаря от името на двама ни още веднъж :)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да свирите пред публика и да идвам да ви слушам!И двамата сте супер:icon_shithappens:Китариста много ме кефи,нищо,че не разбирам^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да свирите пред публика и да идвам да ви слушам!И двамата сте супер:rockon:Китариста много ме кефи,нищо,че не разбирам:coolp:

Много благодарим :)

 

ПП:Ти нали нямаше да слушаш вече :P

 

Ще ни се и на нас да свирим някъде,ще видим...

 

Поздрави:Лили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти само кажи къде се свири такава музика... Щото аз не знам такова място в София.

Примерно"Чекпойнт Чарли". Има и други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
Ти само кажи къде се свири такава музика... Щото аз не знам такова място в София.

Заповадяй в столичния пианобар The Voice на Васко Петров, когато свирим ние ;) в момента сме всеки петък!

1-ва серия - яко стандарти... :)

Че може и 2-ра, ако хвърляш яко в чашата...Шегувам се!!! :wacko:

 

п.п. Кефи ме, как китарата свири бас линията - прилича ми на мен! :P

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.