Jump to content
Българският форум за музиканти

Squier


Black Bird

Recommended Posts

Евтиме, защо не се оплачеш на комисията за защита на потребителите

Никой търговец няма право да отказва право на покупка на клиент, както и това, което описваш си е дискриминация откъдето и да го погледнеш

Скоро бяха писали, че ще има солидни глоби и за таксиджии, които откажат да вземат клиент за кратко разстояние

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 264
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

само ключовете биват

Не е вярно. Главите на ключовете са пластмасови. Не го знаех докато не ми се счупи единия ключ преди много важно участие. :lol: Веднага след това си взех маслени и забравил за проблема.

на моя оригинално си бяха "маслени" и са месингови хромирани - все пак слагат каквото имат в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Пак мнението ми е същото - получаваш толкова колкото плащаш(като не взимаш предвид неколкократната надценка).

Производствените цени на евтините китари са смешни, и цената, на която я купуваш като краен клиент представлява предимно надценка.

 

Затова, не можеш да очакваш топ-качество.

Но понеже има технологии за точно машинно рязане на дърво, то дори евтинджосите не са направени чак толкова зле - свирят прилично.

 

От тези китари не можеш да очакваш, че ще са вечни, и никога няма да се изметне/усуче грифа - но вероятността за това е малка. А и не се знае кога ще решиш да я смениш - така че за просвирващи, всяка евтина китарка става.

 

Гледам, че беше писал тема за Washburn - китарите са на близко ниво, макар, че аз може би бих взел Washburn-a(писнало ми е от скуаери :) ). Като взимаш китара, гледай да няма дефекти, направи извивки по грифа да видиш да няма звунене, провери на колко високо са струните - трябва да са не повече от 2мм над 12-то прагче(от самото прагче) в общия случай - ако са повече - или в магазина не са я сетъпнали, или има проблем, та преди да купиш, може да ги накараш да ти ги смъкнат на 1.6мм примерно, и да провериш дали така ще звъни.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

абе има с тонове изписана информация за скуаярите и пак питат

ами купи си я, посвири 1 година ,като не ти хареса ще я продадеш

докато не се утика човек 10ина пъти няма как да разбере кое е добро и кое е зле,с четене не става

 

аз като един домашно гаражен китарист съм си напълно доволен от скуаяра :)

Редактирано от bony
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да именно и аз се чудя между Washburn-a, но аз съм начинаещ и неусещам разликата в звука особено и никак не съм притенциозен смао да си свири :Д А Squier-а ме кефи повече на външен вид и цвят и ми е по удобен :) Такаче май него взимам :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой може да ми каже работи ли магазин xxxx в София в събота и ако да до колко часа.

Сори че не съм в ритъм с темата и благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Пфф :) еми с такова отношение до никъде няма да стигнат...лично аз съм най-доволен от "обслужването" в Динакорд, там не ми беше отказано да пробвам каквото и да е. Продавачите са пичове и доста по-компетентни от тези в РФ(освен 1, не му знам името ама отдавна не съм го виждал и жалко, защото беше единственяит пич и разбираше и свиреше много яко...). Та... Евтиме, аз ти препоръчвам да ходиш пак да си вземеш струни от там да видиш каква ще е реакцията! :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе да ви кажа честно като отидох да си купя адаптер за китарата двоен хъмбъкър там ме гледаха като китаец в Нигерия...

 

1. Обслужване под всякаква критика

 

2. Гледаха ме сякаш съм, дет' се вика "Изял таратора с вилица."

 

3. Имаш чувството, че ако пипнеш нещо, ще те накарат да го купиш... Сякаш си длъжен.

 

:thumbdown: Като цяло не съм доволен от магазина. :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пазарувам от един музикален магазин на искърско шосе. много съм доволен от тях. не съм бил в магазин на РФ , но едва ли имат кои знае колко повече стока от него.

 

казваш им какво искаш , те типредлагат няколко модела, и не ти се мешат в избора. дават да тестваш , и са некви пичове и ме зареждат с енергия докато пазарувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.