Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Mini-tone Master Or Marshall Ms-2


RichieSambora

Recommended Posts

Здравейте съфорумници! Мисля да си взема едно мини усилвателче да си свиря в нас и където ида да си го нося с мен, че е удобно и малко, а и е на батерии. Може ли да ме посъветвате кое да си взема? На мен лично по-ми допада Мини Тон Мастъра.

Ето и семпли:

 

Fender Mini Tone-Master:

 

http://youtube.com/watch?v=yKAbjmx4ex8

http://youtube.com/watch?v=6bS4Umq9GIQ&amp...ated&search=

 

Marshall MS-2:

 

http://youtube.com/watch?v=mXSlgotNUWQ

=
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък много ги харесвам и искам да си взема. А и си нямам кубе... И реших, че тва ще ми върши работа, щото не ми трябва някъкво много силно а нещо като това ;) Има си гейн и драйв... Други мнения по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си пристрастен...потърси в сайта на Роланд за Роланд Майкрокюб...( Roland Microcube) по мое мнение най-доброто нещо на батерий,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно де ама то е 200 лева. Аз се колебая между тези двата. И въпроса ми е кой според вас е по-добър от двата? Кой да си взема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е леко субективно (не се кефя на Фендер въобще) ама,вземи си Маршал-чето.Изглежда малко по-достоверно от онази играчка ..а и кой не е чувал словосъчетанието "Марщалски Драйв"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^За класа си парковете са много гот, отнасят отвсякъде всякакви въшливи фендърски 15 ватови издънки. Лично мнение. :hysterical:

 

Та двете миниампчета съм ги чувал, имах маршала преди време. Съответно съм за маршалчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата ампа са играчки,няма много разлика между тях,Маршала го имам,много е забавен,но за някакво особено качество и дума не може да става.А между другото навремето имах и 30 ватов двуканален Парк,звукът му беша доста неприятен и не можеше да се мери с 30 ватов Фендер,но това се дължеше предимно на гадния му говорител.Веднъж чух същаия амп,но със Селешчън.Разликата беше наистина много голяма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм на компютърни колонки с дист и звучи по същия начин.

Ако ти трябва усилвател за вкъщи моя съвет е да си вземеш някое10 - 15 ватово кубенце с 6-8 инчов говортел и вървят пак в тоя ценови диапазон.Ще ти вади къде къде по-хубав звук.Ако ти трябва нещо джобно на батерии за разнасяне - и това може да свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам SokeyAMP и е ГОЛЯМА мания. Ето едно леееко демо ТУК. Пробвал съм го в 4х12 кабинет и просто се размазах!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно казано никога не съм харесвал "малкия" Маршал - саунда му е ужасен - за цена от 5 лева можеш да си сглобиш много по-готин :cheers2: ( в цената е включен и говорителя :greenangel: )

 

Baby Thomas, Sokey-a е на светлинни години пред онези играчки, освен това има фрапиращи факти в Pro users на сайта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми дизайн няма като онези (не прилича на стак), обаче е по-малко и...по-маниашко.

Само името е SmokeyAMP, моя грешка, сори!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.