Jump to content
Българският форум за музиканти

Китари ESP


...

Recommended Posts

Здравейте,случайно някой да знае къде в България има магазин в който да се продават.Предполагам в София и ако е така в кой по-точно ако сте попадали случайно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето един онлайн магазин от София:

http://www.visiarts.net/catalog/index.php?...t=2a&page=6

Разглеждай страниците!!! Има ЕСП-та но са доста скъпички в България :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да използвам темичката :) Интересуваме ESP-то на Timo Tolkki от Stratovarius ! Из нета нищичко не намерих за туй ESP, пък уж му се води някъв custom :bravo: Та, ако някой знае каде има информацийка за таз китарка да постне линкче :recourse: Благодаря предварително :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ами точно защото е custom затова няма информация. Модела вероятно е изработен специално за него и не се произвежда серийно. Ако искаш същата , трябва да се обадиш на ESP и да си поръчаш, ако изобщо се навият да правят на някого другиго същата китара, но в този слуйан си приготви 5-10 000$ поне :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пичът" пък може да иска да пробва китарата, както е нормално да се прави и затова да пита за магазин в БГ, в който да има такива китари.

Т'ва да не е зарзават.

 

Такъв магазин в БГ все още няма (но относително скоро може и да има Ltd в Динакорд, доколкото чувам :cheers: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^долунаписаното е за твоя информация, защото излизаме от темата.

:thumbs_up:

 

Не става въпрос за ментета. Става въпрос за това, че всеки инструмент, а и всяка марка китари в този смисъл, освен че звучи различно, е различен при свирене, от гледна точка на това дали ти е удобен (т.е. дали грифа не е твърде дебел/тънък/широк/кръгъл/плосък и т.н.). И ако смяташ да свириш на този инструмент не е добра идея да си купуваш такъв само заради вида му или марката написана на главата. Никой не говори за "ментета".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,аз между другото се свързах с може би някакви консултанти от сайт-а по e-mail и в момента чакам отговоро за това дали ще има някакъв начин да се пробват инструментите или поне някои от тях,защото наистина предполагам и не само аз мисля така,но при такава покупка е добре да се пробва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Извинявай за глупавия въпрос, но наистина ли примерно ESP като подготвят да кажем инструменти от ESP Eclipse II, биха си позволили отклонения в гриф, размери или във вложен материал?

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за дефект е инструмента, а дали на теб ти е удобен. Аз примерно съм свирил на стратокастър (оригинален не скуайър) и мога да ти кажа, че грифа не ми хареса. Не казвам, че китарата не струва, просто съм си свикнал на мойта. Никой не говори за дефекти или ментета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ESP внасят Динакорд.Колкото до модела на Тимо до колкото ми е известно грифът му е с издълбани прагчета, както е и фендера на Ингви.Предполагам , че ако се продава този модел ще е бая пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

последният път в Динакорд имаха само LTDта, но предлагат услугата каквото си пожелаеш от Томан на същата цена без да плащаш доставка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.