TONY Отговорено Юни 4 Отговорено Юни 4 U2 WANNABEES. Няма да гледам любовната им драма ( силно начало, 20 годишна разлъка и хепи енд), представена от Мон Дьо. 1 Цитирай
Baby Thomas Отговорено Юни 4 Отговорено Юни 4 На косъм съм да злоупотребя с модераторските си права и да изтрия горния линк. 2 Цитирай
Koobenot Отговорено Юни 4 Автор Отговорено Юни 4 Пичове, може ли да ме светнете откъде произлиза този хейт към Д2, музиката е свежа, не знам точно какво не ви кефи ... Цитирай
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.