Jump to content
Българският форум за музиканти

Seek & Destroy


rocker_vn

Recommended Posts

Е с Гитар Про можеш и хубав звук да изкараш от барабани и бас стига да си си инсталирал RSE :)

Но иначе кавъра е страхотен :)

няма такова нещо.забрави я тая хава - неможе...

 

Качеството е супер и много добре си я изсвирил - Браво!

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с Гитар Про можеш и хубав звук да изкараш от барабани и бас стига да си си инсталирал RSE :happy:

Но иначе кавъра е страхотен :happy:

 

 

Хах тва RSE е много измислена хава!

Нищо общо с оригинало звучене на нито един от инструментите:no:

НЕ СИ СЛАГАЙТЕ RSE САМО ИЗЛИШНИ МБ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kитарките звучат малко по-мазно, и нямат остротата и характера на Marshall-ския драйв, с който са записвали едно време парчето. Звучи ми като цифров драйв. Може би би станало по-добре и с по-късомензурна китара, като Gibson, или копие, но мисля, че това е много по-малък кахър.

 

Иначе като цяло парчето звучи стегнато, изсвирено е сравнително добре. Като звук обаче записа не е нищо особено. Също така, според мен, можеш да поработиш доста върху солото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че малко по-надолу из темите има друга версия на това парче съвместна разработка м/у Total Guitar Magazine & моя милост.Тук е директния линк към парчето:

 

Seek & Destroy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн. добре звучи, опредлено по-стегната версия от предишната солото е много добре пипнато :) , само да не се пееше.... :)нещо пеенето ми напомня все едно са се събрали двама пияни метъли и ....но anyway, просто лично мнение. Можеш ли да кажеш са какво си записал барабаните и въобще какъв gear си използвал за записа китари, chain, микрофони...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе като цяло парчето звучи стегнато, изсвирено е сравнително добре. Като звук обаче записа не е нищо особено. Също така, според мен, можеш да поработиш доста върху солото.

 

:dance: така е,китарите са джаксън с бос гт-8,а звука е леко пипнат запаметен пресет.за солото няма да говорим защото е много зле...знам си го...ама няма да седна да го уча!!!смесванетооооо...ще ви издам една тайна ама няма да се смеете много - преди дни се усетих че на колоните на които ми излиза звука от компа,последния път като съм правил разместване - едната съм я включил наобратно.и се чудих защо като застана между тях ми се губи звука,а като се отдалеча става по добре...проверкаааааа няма кой да направи - бях сигурен че всичко е както трябва а се върнах в детската градина :whistle:

 

та,надявам се този фал да не се повтаря,и сега да стават по добри миксовете ми... :rockon:

 

п.п. тази втората версия не е моя- да отбележа само.харесва ми как е изсвирена.не е като моята.само не ме кефи как звучи гласа на вокала - като извънземен :yes:

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн. добре звучи, опредлено по-стегната версия от предишната солото е много добре пипнато :rockon: , само да не се пееше.... :whistle:нещо пеенето ми напомня все едно са се събрали двама пияни метъли и ....но anyway, просто лично мнение. Можеш ли да кажеш са какво си записал барабаните и въобще какъв gear си използвал за записа китари, chain, микрофони...?

 

Най-добре да разгледаш старата тема.

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=24164

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

аз вече незнам кой на кого пише...на мен ли,на колегата дето си направи самореклама в моята тема ли?!?!?!?!?

 

благодаря на всички които са чули моето изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.