Jump to content
Българският форум за музиканти

Seek & Destroy


rocker_vn

Recommended Posts

понеже имам татуировка на мотив от металика на рамото реших и техен кавър да се опитам да направя

ето тук е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи първо не мога да се стърпя да ти кажа евалата за татуса :hysterical: .

Иначе песента - ако не ми беше казал, че е твоя да съм я зел за демо, много добре си я изсвирил, кеф ми е, че си и докарал звучене, близко да това на Металика. И песента много радва и теб си те бива :icon_shithappens: . Начи само няколко мънички забележки, в началото на места ми е леко тихо(в смисъл май там е една китара ама е намалена повечко, съвсем малко и трябва :) ). Солото е много добре, страхотно си се справил, но в наалото(някъде в 4тата минута), ако го направиш малко по - режещ ще звучи по - добре, поне според мен. С тапване ли се прави или е просто ефект не знам, още не съм толкова напреднал че да мога да изсвиря нещо на Металика без грешка, но съм диво фенче и от към звучене мога да се изкажа. Но като цяло е перфектне кавъра - заслужил си си бирата ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси човек за изказването,инъче:

солото не е никък сувпадащо с оригинала,мързеше ме да го уча,тапване ли се казва и аз незнам ама май да,така го правих ама ауто уа-то дето съм го сложил не е настроено както трябва...

 

абе преди всички да ме критикувате,аз си знам че съм за остра критика...да знаете

 

а сега :hysterical::icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш проблеми, голям фен съм на Металика, и просто това кавърче ми напълни душата :rocker: . Солата на металика са си гадни за свирене(то почти всичко е много трудно де), но добре си импровизирал, не си чак за толкова остра критика поне според мен :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като и аз имам татус на Маталика, с удоволствие чух това, което си направил!!! А то е супер!!!

Евала :););) Много добро изпълнение и импрвозацията на солото ме изкефи много!!!

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ааа, луд ли си бе, това е страшно изпълнение бе! Може би щото съм начинаещ не ти намирам кусури, но като голям фен на Металика съвсем в реда на нещата си куфея на тоя кавър :):blink:

А само един въпрос - как си изкарал барабани, бас и тн, с няква програма за таблатури ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

барабаните и баса са от таблатура за гуитар про,от там в хост програма с ВСТ плъгини - ездръмер и виртуал басист...кофти беше че програмата ми не може да оправя сама темпото (нали на едно място се забързва и после пак забавя) та аз съм ги сливал ...

 

виртуалния басист много ме мъчи... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли направо от Guitar Pro да пуснеш всичко - и втората китара, и баса, и барабаните...? :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен барабаните като звук ми приличат на версията от guitarbg.com имам някво чувство че от там си ги теглил :thumbs_up:

Иначе ритъм китарата е супер почти като оригинала ...за солото много wah wah поне за моя вкус!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

барабаните и баса са от таблатура за гуитар про...може и по добре да се докарат на звук ама толкова с ми възможностите към датата на правене...на баса можеше малко драйв още да му сложа...

 

относно солото - тва с уа-уа-то много ме дразни,ама импровизирах сола 50 пъти и накрая взе да става все по гадно и го записах така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с Гитар Про можеш и хубав звук да изкараш от барабани и бас стига да си си инсталирал RSE :thumbs_up:

Но иначе кавъра е страхотен :)

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.