Jump to content
Българският форум за музиканти

B.c. Rich или Jackson?


Crimson

Recommended Posts

@synchu & @Sturmfuhrer,

Младежи, пак не четете какво пише в постовете ми и пак бързате да пикаете на крив кукуряк.

Не казвам, че китарите са лоши, казвам, че хората които ги рекламират им правят анти-реклама.

Демек, брадвите може и да са супер яки и мноо хубави, но щом ги рекламират "китаристи" от рода на Munky от Корн, при сериозните китаристи някак си не се получава желаният рекламен ефект. Иначе то е ясно, че Ибанец ползват Корн, да си шиткат китарите сред младежта. Същото правят и BC Rich с Кери Кинг, но те поне са си избрали истински китарист за рекламно лице. B)

Междудругото, за К7 наистина се чуват кофти мнения.

Сигурно е от времето, ще питам БТВ.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Същото правят и BC Rich с Кери Кинг, но те поне са си избрали истински китарист за рекламно лице. B)

о да Кери Кинг е изруд(в добрия смосъл) :guitar: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@synchu & @Sturmfuhrer,

Младежи, пак не четете какво пише в постовете ми и пак бързате да пикаете на крив кукуряк.

Не казвам, че китарите са лоши, казвам, че хората които ги рекламират им правят анти-реклама.

Демек, брадвите може и да са супер яки и мноо хубави, но щом ги рекламират "китаристи" от рода на Munky от Корн, при сериозните китаристи някак си не се получава желаният рекламен ефект. Иначе то е ясно, че Ибанец ползват Корн, да си шиткат китарите сред младежта. Същото правят и BC Rich с Кери Кинг, но те поне са си избрали истински китарист за рекламно лице. :blink:

Междудругото, за К7 наистина се чуват кофти мнения.

Сигурно е от времето, ще питам БТВ.

??? май ти не четеш??? аз не забелязвам да съм коментирал/цитирал нещо, което си писал.... B)

Просто уточних че Малакиан използва не Сноумен, а Айсмен, 'щото Сноумен модел на Ибанец нема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кирил Маречков, след като блъсна и уби човек, шофирайки в нетрезво състояние, да отиде да стане рекламно лице на КАТ :-(

малко офтопик

Кирил Маричков - е супер антипатична личност

1 Убиец -макар и неволен

2 Политик - парламентарист - с комунистически произход- от номенклатурната дипломация проповядващ СДЕсарски идеи B) - как мислите Щурците свиреха и бяха номер 1 по времето на Бай Тошо, а Кирчо свиреше( и още свири) с бас

BC RICH

3 Изоставил е съпругата си, за да си вземе мацка дето може да му е дъщеря

(е това вече е човешко)

4 повечето от Вас са малки и не помнят - но "великият музикант и басист" Кирчо( в смисъл че идва от кир- ама не с гръцкото значение господин)

по порьчение на Димитровския Комсомол - написа статия изобличаваща

упадъчния Хеви Метъл - и обяви Iron Maiden за пещерни музиканти :wow:

а Стив Харис за пълен некадърник :hello:

По темата - между 2те китари почти няма разлика - тоест копаят в една нива - мащабно погледнато . Естествено между формите и моделите има - но тя не е фатална - по скоро въпрос на лично предпочитание B)

Като ме питат Блондинки или Брюнетки? - казвам и двете!

отнесено към китарите- БС Рич и Джаксън и Ибанец и Фендер и Гибсън - искам ги всички :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lemmy Kilmister в едно интервю:

-Кое обичате повече - бирата или жените?

-Да!

:green:

 

Та ако мога да перифразирам:

 

-Jackson или B.C.Rich?

-ДА!!! B)

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кирил Маричков - е супер антипатична личност

TONY, поддържам мнението ти на 100%

Представи си, че този пишман шофьор и неприятна личност стане рекламно лице на КАТ. B)

Ей това се мъча да им обясня на някои момци от форума - ефектът ще бъде същият както когато "китаристите" на Korn рекламират китари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lemmy Kilmister в едно интервю:
-Кое обичате повече - бирата или жените?

-Да!

:green:

 

Та ако мога да перифразирам:

 

-Jackson или B.C.Rich?

-ДА!!! :headbang:

Има един лаф:

-Какво ще пиеш - ракия или вино?

-И бира!

 

И в същия дух:

-Jackson или B.C.Rich?

-И ESP!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве аз като си купя Джаксън жиците ша стават само заради формата на китарката/червена стрела/ :headbang::cheers::lol: на другите китари съм им е..ал майчицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@synchu & @Sturmfuhrer,

Младежи, пак не четете какво пише в постовете ми и пак бързате да пикаете на крив кукуряк.

Не казвам, че китарите са лоши, казвам, че хората които ги рекламират им правят анти-реклама.

Демек, брадвите може и да са супер яки и мноо хубави, но щом ги рекламират "китаристи" от рода на Munky от Корн, при сериозните китаристи някак си не се получава желаният рекламен ефект. Иначе то е ясно, че Ибанец ползват Корн, да си шиткат китарите сред младежта. Същото правят и BC Rich с Кери Кинг, но те поне са си избрали истински китарист за рекламно лице. :P

Междудругото, за К7 наистина се чуват кофти мнения.

Сигурно е от времето, ще питам БТВ.

Съветвам те да не наричаш Synchu момче :lol:

 

А сега по въпроса :headbang: Доста добре прочетах какво си написал... и искаш да ми кажеш, че група като KoRn прави антиреклама на инструмента, с който свири... това звучи смешно... Корн са изключително популярна група, водят се основатели на нов стил в рока и какво ли още не и е просто малоумно някой да твърди, че в очите на хората те правят антиреклама :cheers: Лично аз почти не мога да трая музиката им (вероятно и ти си на подобно мнение), но това просто не променя факта, че в очите на много хора те са велики... Капичи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро иска да каже, че китариста на Koяn e смотан и не може да свири, и по този начин не издига Ibanez в очите на кадърните китаристи.

Аз не се ангажирам с мнение по въпроса, щото не ми пука :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че Мънки не мое да свири няма нищо общо с рекламирането на продукта. Пример - Д.Джеймсън е нещо като рекламно лице-модел на Джаксън и 100% не може да свири (на такъв инструмент ,де :cheers: ) ,обаче дали не им прави реклама? :headbang:

И К7 хич не са лоши китари ,не знам за кво е цялото това плюене. Абе ,няма лоша китара за над 1000$ ,тва трябва да ви е ясно...От седемструнните много бих искал да пробвам Джаксъна на Ръсти или тоя на китаристчето от Фиър Фектъри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дженааааааааааааааа!!! :inlove: :inlove: :inlove:

Ох на батко перхидролената кукличка!

Свири си много кадърно тя - водят я за втория Теодоси Спасов.

Разбира се, инструментът и е кавал. ;)

 

 

PS: Как не се бях родил в някой холивудски квартал, та да снимаме нещо съвместно с кака ви Джена, вее :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.