Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

Добре, броим се, ако Джони броим за първи, Свилен за втори - то аз съм трети :)

 

Свилене - слагаш всичките тояжки на един наръч, увиваш ги с едно одеало, връзваш с тел и товарим у багажника. Моето предложение за транспорта си остава валидно, ако искаш пиши ми на Л.С. да уточним логистичните подробности, че трябва да возя и кабинет на задната седалка (дано да не вали, че ще трябва и аз да прибягвам до одеала :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

+1 редовен кибик. Дръво няма да нося, щото като гледам всичките тояги ще бъдат от сой ;)

За компенсТация мога да осигуря коли/бири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го на картата - лесно е за ориентиране от Ботевградско (Подуяне), в неделя - 13ч съм там със Шектера !

 

Свилене - земи некой от многострунниците, че ми е мерак отдавна, ама кой знае кога ще ме огрее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един в мое лице, аз ще отида направо там. До тогава!

Аз ще си дойда с моята талпа, барем погледам малко читави басове :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го на картата - лесно е за ориентиране от Ботевградско (Подуяне), в неделя - 13ч съм там със Шектера !

 

Свилене - земи некой от многострунниците, че ми е мерак отдавна, ама кой знае кога ще ме огрее.

Аз със сигурност ще взема, че Краси си го е платил, пък не си го е взел...

 

До тук 6, току що говорих с temerut - 7, caruso i rudibass - 9...

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда, тъкмо ще се видим покрай тестовете. Ще донеса един Spector, който имам от скоро и ми е интересно как ще обади на по различен саунд от този на вилата.

 

Значи до тук 10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път ще взема и аз да дойда , да дадете идеи за единия адаптер на Фендера, а и да се видим с Краси , че има едно 9 - 10 години пауза :surprise: Возя хора от района на стадион "Славия"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая се кандардиса и Мартин вземи адаша ти от Паникан Уайаскар той живее на лагера

Редактирано от temerut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припомняне, ако някой още не знае - читалището на ул."Дряновски манастир"12, успоредна е на "Ботевградско", на 3-4 спирки с трамвай 22 от гара "Подуями" посока кв."Левски", 13.02. неделя, 13 часа - бас среща! Ще е полезно и за начинаещите, ще можете да питате на воля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е полезно и за начинаещите, ще можете да питате на воля.

 

Ако не изникне нещо непредвидено, ще взема да намина и аз - за зяпач, аплодьор и въпросвач съм идеален! :thumbs_up:

 

 

П.П. Дано не звучи тъпо, но ако на някой случайно му се играе с Ibanez SR305 (малко е като "пони" в сравнение с мустангите, които ще размахват гриви на срещата) - да каже, за да го взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.