Jump to content
Българският форум за музиканти

Купувам - Продавам


Recommended Posts

Абе разглеждам си аз тая част от форума и забелязвам, че дневно се пускат доста обяви там и броят им прогресивно расте. Така обява от преди седмица да речем остава скоро забутана в небитието, затрупана назад от по-новите обяви.... Няма ли да е по-лесно, ако просто се раздели тази част от форума на 2 отделни: "Купувам" и "Продавам" и във всяка от тях да си има подраздели, например: "Китари", "Барабани", "Бас", "Техника" и т.н. Така няма ли да е малко по-лесно да се ориентира човек какво търси? Пък и по този начин обявите отпреди няколко дена няма да остават 5-6 страници назад? Извинявам се предварително ако вече е разискван този въпрос :)

Редактирано от marin_zhelezov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1! Ей това е нещо адски просто и умно!

 

Но има един проблем - с правилото за една обява на седмица човек, който продава китара, микрофон и табуретка примерно, ще се види в чудо за кое да пише по-напред в съответния раздел. Другия вариант е да ги пусне всичките в една обява в "Китара" или "Домашна покъщнина" и ... се губи смисъла от раздели.

 

Може би по една обява на седмица за всеки раздел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми се вижда добро и ще бъде дискутирано.Не знам дали ще се стигне чак до толкова детайлно разделение,но поне до два нови раздела "Купувам" и "Продавам" - най-вероятно,да. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 (аз и китарата Джеси) :rolleyes:

 

предполагам, че Musicman чака да събере десет души....това много ми прилича на историята за Содом.....10 праведници :rolleyes: е, и аз съм в кюпа, няма как!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рафо,мисля,че има смисъл раздела да се разбие на отделни секции "Купувам" и "Продавам".

 

На мен няма да ми пречи да контролирам разпределението на обявите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен ! наистина ще изглежда страхотно подредена секцията 'борса' ако поне се раздели на 2 'купувам' ; 'продавам' !!! :) +1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че ще има умници, които да напишат във всеки раздел за едно и също нещо, което купуват или продават и после ще донесат от девет реки вода защо не е справедливо да им се трият темите. Това вече ще създаде повечко работа на модераторите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ми да пробваме дали мога по-бързо да трия теми и да заключвам акаунти,отколкото някои други хора да пускат нови теми? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче веднага ми изниква вьпрос -

по колко обяви на седмица ще имаме право

според мен - е логично да е по една за купувам и една за продавам

(в смисьл, ако имаш нужда и от двете - да си седи като опция)

и предполагам бартерите да влизат кьм продавам ( защото може освен да продаваш нещо, да си навит да го бартеросаш за друго което по би ти вьршило работа и тн)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.