Jump to content
Българският форум за музиканти

Uf8


Recommended Posts

aуе неска гледах някфо УФ-80?

т'фа съ6тото ли е или... нещо по различно

ето вище го:

 

 

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP....mpTo=OfferList#

 

 

 

 

:) :) :) :) :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Добре, ще се постарая!!! ;)

А освен със саунд модул, чух че уф8-то може да се свърже с лап-топ. възможно ли е??

И ако е възможно кое от 2-те е по добре със саунд модул или с лап-топ? :metalist::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си упорит, човече! :hysterical: Както ти обясних малко по-горе, виждаш ми се супер неориентиран, незаинтересован и гледаш нещата само на картинки, питаш неща тук, дето можеш и сам да ги намериш в интернет и от такава гледна точка си мисля, че няма да се оправиш с лаптоп. Иначе е добър вариант. Просто си представям как ще дойдеш да питаш тук как да го направиш всичкото това и сума ти подобни неща, дето ги има обяснявяни до излизане на пяна на устата (пришки на пръстите) на повечето хора от форума. Когато човек иска да постигне нещо и ако наистина има желание, ще използва сърч функцията на форума, ще използва Гугъл, ще научи английски, ако трябва. Иначе става една лакардия, хората почват да се нервят, ти ще се афектираш от това, че ти се нервят и в крайна сметка полза няма да има за никого, а само загубено време и нерви - и на теб, и на другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):thumbs_up:

Добре де, попитах кое от двете е по удачно, не колко съм ориентиран или не!!! Все пак не може сички да сме информирани до такава степен, че всичко да знаем! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко, което искаш да знаеш, можеш да го намериш в гуугъл-а, като доста неща можеш за разбереш и от този форум, ако не си наясно и с понятията- уикипедия, или пак пишеш понятието, което незнаеш в гуугъла. Хипотетично ти можеш да задаваш въпроси до откат ама в крайна сметка никой не е длъжен да си чупи пръстите, защото те е домързяло да си го прочетеш сам. Айде успех, а колкото до лаптопа, ами нещо не ми харесва идеята, ще трябва да бачкаш с плъгини, което ще отвори прекалено много теми от твоя страна. Пък и чичко Бил Гейтс е заложил в програмата си едни сини екрани, който си появяват точно когато не трябва, и ако си на лайф, ще има голяма издънка. Чаос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мче- купИ си го, и ще научиш доста полезни неща за дървото... :greenangel:

ЦеЕмЕ на мен ми прилича на един гигантски социалистически калкулатор с ограничен мозък, нещо като автамабил Масква 412 ДефорсЕ- една грозна и евтина измекярИя, която не трябва да бъде купувана от уважаващи, поне себе си, музиканти. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста смело изказване :)

Аз не бих отказал да бодна една такава 8-ца... И с корга ми до нея (ле 76) глей кво става.

Пък нека не се уважавам после и да се мразя като се гледам в огледалото :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.