Jump to content
Българският форум за музиканти

Такааааa


Guest kura

Recommended Posts

PRS са ги заяли, че краднат дизайна:dance:

Това беше 1вото, което си помислих :dance:

Формата на главата, на тялото...

Доста прилично изглежда! :dance:

Ако на такава китара се сложат едни наистина добри pickups... Чакай, че започвам да се замисля от къде да набавя парички вече :dance: Много съм фен на PRS, а тази оферта си е направо прекрасна!

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

... Много съм фен на PRS, а тази оферта си е направо прекрасна!

Айде на евтините PRS-копия! :hello:

 

Vintage Guitars

 

Погледни само Vintage®Rock Series/VRS100 !!!

Тия не знам как не са им направили проблем от PRS и от Gibson ,Fender, Jackson.... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Много съм фен на PRS, а тази оферта си е направо прекрасна!

Айде на евтините PRS-копия! :hello:

 

Vintage Guitars

 

Погледни само Vintage®Rock Series/VRS100 !!!

Тия не знам как не са им направили проблем от PRS и от Gibson ,Fender, Jackson.... :dance:

Аааааааааа!

Вносител за БГ има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Много съм фен на PRS, а тази оферта си е направо прекрасна!

Айде на евтините PRS-копия! :hello:

 

Vintage Guitars

 

Погледни само Vintage®Rock Series/VRS100 !!!

Тия не знам как не са им направили проблем от PRS и от Gibson ,Fender, Jackson.... :dance:

Аааааааааа!

Вносител за БГ има ли?

Небезизвестните РайзингФорс :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Много съм фен на PRS, а тази оферта си е направо прекрасна!

Айде на евтините PRS-копия! :hello:

 

Vintage Guitars

 

Погледни само Vintage®Rock Series/VRS100 !!!

Тия не знам как не са им направили проблем от PRS и от Gibson ,Fender, Jackson.... :dance:

:dance: Въх - тез' крали, крали, та се оляли... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А току що разбрах и що е лепенката на горните - щото PRS са ги заяли, че краднат дизайна:blink: и ще променят тук там:D

Абе те ако тръгнат да ги съдят...то няма една по-известна марка китари или басове откъдето да не са гепили де що може като модели и дизайн...

 

Инъче аз лично със STAGG съм имал малко, но не особено приятно съприкосновение...един бас, който изглеждаше страхотно, но като прокараш ръка отстрани на фингърборда можеш да си нарежеш ръката на прагчетата....един друг бас, чиято електроника бръмчеше като за световно...а един приятел ми разказваше за един, чийто гриф след 2 седмици свирене станал на вълнички и му изгърмяли потенциометрите и единия адаптор....

 

В общи линии май това е от марките, при които просто трябва да случиш на прилично направен инструмент...защото от бройка до бройка има голяма разлика :lol:

 

Инъче изглеждат страхотно, за тия пари си е изключително примамливо....но май после трябва задължително да се пръснат още малко пари за електроника и лютиер както се каза по-горе :blink:

 

:lol:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря на бас китара на STAGG - BC 300 BK

11361.jpg

Причнитите да си го купя са следните:

1. Изключително добър дизайн, истина е че доста са поокрали, но какво ми пука.

2. Достъпната цена - взех го за около 300 лева.

3. Съвсем не на последно място факта, че още при първото пипане ми се "залепи" за ръцете.

Истина е че откъм електроника има какво да се желае, но нямам абсолютно никакви забележки към всичко останало. Просто един ъпгрейд някой слънчев ден и повече нищо не му трябва на човек.

Това е, аз съм фен на STAGG! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм доста остър, :twisted: но така наречената марка Стаггггг засипаха пазара с евтини и зле направени инструменти!Определено един скуайър е мнооого по добър от Стаггг! Цената говори! Не може да струва 200 лв. и да оправдава външния си вид!А и на снимка нещата изглеждат винаги перфектни, но като се вгледаш....само като видя металната плочица на главата, хваната с два болта (примерно) нещо не ми се нрави!!! :cheers: Сигорен съм че с течение на времето всеки клиент на Стаггг ще проплаче, или нещо ще се счупи, или гриф ще се изметне, или просто истината ще излезе наяве - КИТАРАТА НЕ ЗВУЧИ :) :think: :):) :wall:

 

Говоря за електрическа китара, полуакустичните са нещо друго!!!там нещата са малко по различни и непретенциозни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те пък полуакустичните Стаг щото са голяма работа. един приятел има полуакустичен и е голяма трагедия. а на същите пари има и полуакустична Ямаха ? !? !@? !?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от около 2 години съм в процес на търсене на качествена акустична китара с пиезо за добра цена. миналото лято в Хамбург попаднах на един Стаг дето беше малко под 300 евро, но свиреше като за 800!!! аз лично бях много впечатлен и не го купих само заради липсата на пиезо, в магазина чакаха окабелени кухарки от същата марка след 3 дни, а аз напусках града след 2 часа :)((

търсенето продължава ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си търсих такава навремето и пробвах СТАГ и не ми допадна - звучеше като картонена. за още малко пари и на една цена (400лв) бяха моделите на Ямаха, Фендер и Силвъртон.... незнайно защо Силвъртон ми хареса най-много като звук и взех нея. хубаво дърво, и грифа е много удобен, само ако можеше да не се прецаква пиезото и да го нося на ремонт.

 

а колкото до полуакустичните китари - не знам какво им е по-непретенциозното, даже си мисля, че те са най-пипкави за изработка и качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.