Jump to content
Българският форум за музиканти

Такааааa


Guest kura

Recommended Posts

добьр ден.ноември месец мин.г. си купих 1 китараааа казва се STAGG, електроакусти4на,уестърн,даже е 4ерна(много яко изглежда) и ми служи вярно.4удех се каква ли е тази марка,освен 4е е белгииска.6тото си я взех евтино-240лв.доколкото знам и сам 4увал и виждал 1 такава прелест да струва троино или 4-но(става дума за не толкова култова марка...абе разбрахте ме :)).4исто нови4ка-мамка му влюбен сам :inlove: това се слу4и в благоевград,подобна китара -друга някаква си марка,която е еднаква с моита,вьв варна варве6е 500 и нагоре.някакьв парадокс или еба ли му... тьрговците има на6ата мила родина.по принцип мисля 4е STAGG скоро навлезе в Бьлгария...абе нема ло6о 4е са евтини и ка4ествени,просто ми стана любопитно.е т'ва за сега :guitar: = :headbang::) коментариииии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не съм пробвал, но без малко да си купя една преди време..имат много готини модели между които няколко стрели трепачи :)

Но залитнах на дръга страна ....и това че са евтини незнам...тия които гледах бяхо от 250 евро нагоре :)

Не съм чувал лоши отзиви като цяло за марката.По скоро за БиСИ-то от колкото за Стааг :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм свирил на соло китара Стаг, нещо като скуаер обаче много по добро кво да кажа за парите си равна няма, грифа и е хубав широк а не тесен като на скуаерите, а и адаптерите и са сравнително прилични така че явно марката си я бива все пак не ги правят някаде в таджикистан :green:

бе яки китари са :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе приятел, можеш ли да и пуснеш тука снимката да я видя, щото и аз искам да си купувам ел- акустична, но незнам каква :D

иначе тая марка не съм я чувал, но като гледам добри отзиви има :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стаг не са лоши но не са и толкова добри аз има басс XB300BK но го продадох за да се здобия с Джаксън :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, не знаех, че тези китарки са белгийски - мислех, че са някакви индийски или малайзийски.

Веднъж дрънках на Стаг и доста ми допадна - много дбър състейн извади и екшъна беше сравнително нисък.

Щом и ти и се кефиш на китарката, значи имаш нещо наистина хубаво.

Прегледах сайта на Стаг и се оказа, че са богати и откъм асортимент и модели. Имат няколко наистина красиви серии - имат си Лес Полове и Стратокастери. Оказва се, че това е много сериозна фирма. :think:

14559.jpg

12267.jpg

11494.jpg

11493.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама, колко ли лошо може да е хей туй чудо от Stagg: :nono:

 

142216uf.jpg

 

PRS копие... без гадно тремоло... чудна китарка. Ако можеше и да се чуе... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна е! Ей такова чудо искам (като форма и цвят)

Знам, че няма да си пасне със стила, в който свиря, но това не ме притеснява - много кефи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, не мисля, че крият нещо - те и на Лес Полите им бяха лепнали такива стикери, само че върху главата на грифа май бяха.

Сигурно зоната, която е покрите със стикер ще подлежи на промени :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм :think: така като гледам не лоша китарка, ако и се сменят адаптерите и електрониката, и малко се пипне тук там от лютиер (все пак се прави в Китай :dance: ) - ще стане чудна, ама дали си струва...

 

А ето как е наистина без ню дизайн:dance:

 

138051nt.jpg

Редактирано от Atari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то май само Кремона вече произвежда в Европа :dance:

Всичко е изнесено към Индонезия, Корея и Китай...

 

А току що разбрах и що е лепенката на горните - щото PRS са ги заяли, че краднат дизайна:dance: и ще променят тук там:dance:

Редактирано от Atari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.