Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Не знам за дамите, но аз ти пращам ЛС с няколко заглавия, които бих се радвал да ми пратиш на мейла :icon_shithappens:

Може да прозвучат странно в мъжко изпълнение, ама винаги са ми били интересни подобни експерименти.

 

Благодаря предварително и поздрави!

Мен пък не ми дават да изпея уоман ин лъв!!! не ги е срам :greenangel: и текст ще променя и сичко ...ама ще я пея таз песен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тука имам разни неща http://singbacks.hit.bg/. Почти всяка седмица качвам разни нови неща които ми поръчват. Всичко което съм публикувал на този сайт се предлага, така че ако ти хареса нещо кажи, ако ли пък не здрави да сме, дето се вика. Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, уважаеми колеги и колежки! Идеята ми е следната: Тук ще представя списък на сингбеците, които имам аз( в мп3 формат са) и ако искате някой от тях и съответно вие можете да ми предложите такъв, който не виждате в списъка(естествено се интересувам от песни за женски вокал), можете ми пишете, за да се разберем как да си ги изпратим. Мисля, че идеята е добра за взаимно обогатяване на колекциите :greenball: Естесвено ми пишете само ако имате и вие какво да предложите, защото на не ми се занимава много много с благотворителност :hysterical: Ок, надявам се , че е ясно за какво става въпрос! :)

 

Ето и моите сингбеци:

 

1. A WOMAN’S WORTH – Alicia Keys

2. ALL I WANNA DO – Sheryl Crow

3. ALL THE WAY – C.Dion

4. ANGEL OF MINE – Eternal

5. ANGELS – Jessica Simpson

6. AUTUMN LEAVES – Diana Krall

7. BECAUSE YOU LOVE ME – C.Dion

8. BESAME MUCHO – Triny Lopez

10. BLACK VELVET – Bonnie Right

11. CRAZY - Patsy Cline

12. DON’T GO BREAKING MY HEART – E.John&KikiDee

13. EVERY BREATH YOU TAKE

14. FALLIN’ – Alicia Keys

15. FEVER – Peggy Lee

16. FIELDS OF GOLD – Eva Cassidy

17. FOOLISH GAMES – Jewel

18. GIVE ME ONE REASON – Tracy Chapman

19. GIVE ME THE NIGHT – Randy Crowford

20. HOY – Gloria Estefan

21. HOT STUFF- Donna Summer

22. HOW COULD AN ANGEL BREAK MY HEART – T.Braxton

23. HOW DO I LIVE – Trisha Yearwood

24. HURT – Christina Aguilera

25. I BELIEVE I CAN FLY

26. I CAN’T MAKE YOU LOVE ME – Bonnie Right

27. I HAD THE TIME OF MY LIFE – Durty Dancing

28. I HAVE NOTHING - W.Houston

29. I WANNA DANCE WITH SOMEBODY -W.Houston

30. IF AIN’T GOT YOU – Alicia Keys

31. I’LL BE THERE -M.Carey

32. I’M SO EXITED – Pointer Sisters

33. IT’S NOT RIGHT BUT IS OK- W.Houston

34. IT’S RAINING MAN

35. KILLING ME SOFTLY – Dee Dee Bridgewater

36. LADY MARMALADE – Pattie LaBelle

37. LISTEN TO YOUR HEART – Roxette

38. MAN! I FEEL LIKE A WOMAN – Shania Twain

39. MY ALL - M.Carey

40. NATURAL WOMAN – Aretha Franklin

41. NEW YORK STATE OF MINE - B. Joel

42. Nora Jones- Come away with me

43. Nora Jones – Cold cold heart

44. ONE – U2&Mary J. Blidge

45. ONLY YOU

47. RUN TO YOU

48. SMOOTH OPERATOR – Sade

49. SON OF A PREACHER MAN

50. STAND BY ME

51. SUMMER NIGHTS – Grease

53. THE FIRST TIME EVER I SAW YOUR FACE - Roberta Flack

55. PROUD MARY – Tina Turner

56. SIMPLY THE BEST – Tina Turner

57. TOTAL ECLIPSE OF THE HEART – Bonnie Tylor

58. UNBREAK MY HEART - T.Braxton

59. VISION OF LOVE – Mariah Carey

60. WE ARE FAMILY – Sister Sledge

61. WHEN I NEED YOU

62. WHEN YOU BELIEVE-Mariah&Whitney

63. WITHOUT YOU - M.Carey

64. WOMAN IN LOVE – Barba Straisand

Тука имам разни неща http://singbacks.hit.bg/. Почти всяка седмица качвам разни нови неща които ми поръчват. Всичко което съм публикувал на този сайт се предлага, така че ако ти хареса нещо кажи, ако ли пък не здрави да сме, дето се вика. Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте...

 

Ами ...Доста странно ми се видя..Но прерових нета и не можах да намеря синбег на сигурно най-полулярната песен...

 

 

Can't Let You Go (Rainbow)..

 

Ако някой има,моля да сподели :thumbdown: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравейте!Дали някой има какъвто и да е инструментал на някоя от изброените групи:

Подуене Блус Бенд/Васко Кръпката

Ревю

Нова Генерация

Монолит

Б.Т.Р.

P.I.F.

Щурците

Моля,ако имате нещо помогнете ми.Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да прочета темата до край, но видях че много хора търсят разни неща. Интересно ми е откъде ги намирате, аз преди не сън намирала такива материали. Моите песни си ги правя с програма за махане на вокалите. Става горе долу добре ако не е за професионално изпълнение, тоест за репетиция или просто да покажете как пеете. Интересувам се дали някой използва подобни програми или не. Аз използвам Adobe Audition и така не ми се налага да търся, но не знам на какъв принцип са направени въпросните сингбеци, които разменяте. Също така ако някой не може да намери песен и много иска да я има, може да ми прати песента или заглавие и ще му я пратя без вокали.

 

ПП За съжаление има редки случаи, в които не се получава махането на вокалите, особено ако е много скапан записа или пък е правен на няколко слоя.

Редактирано от james-assya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

препоръчвам ви един торент сайт, който е много добре организиран: www.torrents.ru там регистрацията е доста сложна, но си струва усилието. Има специален раздел за минуси - не само вокални, но и китарни и за ритъм секция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Хора спешно ми трябва инструментал на Графа "Искам те". Навсякъде го търсих но не го намирам никаде из нета! Също ако ви се намира на Тоше Проески "Jedina".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен и аз попаднах на парче, чийто инструмента е неоткриваем и има защо ,това парче го има само в лайв изпълнение .Става дума за кавъра на Anouk -Losing My Religion,за съжаление не мога да пусна линк точно сега ,но веднага ще ви излезе ,ако я напишете в youtube.Няма да откажа и някой да ми направи инструментал ,да я изсвири на китарка (парчето е акустично,в тва е красотата му) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Спешно търся инструментали на Тина Търнър - Proud Mary, Майкъл Джексън - We Are The World и Елтън Джон - Believe

 

Търся качествени инструментали, защото ще записвам в студио. Моля ако може някой да ми помогне, ще съм Ви много благодарен.

 

Благодаря предварително на всички.

 

П.С : Извинявам се ако звуча некомпетентно.

Редактирано от Djinjifila
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Моля Ви, помагайте! Търся спешно инструментала на песента "Нека бъде светлина" На Подуене Блус Бенд! И аз ще помогна с каквото мога! Благодаря Ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, април месец съм на конкурс в пловдив ими трябват инструменталите на невена цонева - ''не изчезвай'' и ''все така'' , намерих линк тук, чаках и накрая ми каза, че не е намерено.. така че, ако може някой да ми даде линкове и ако може да не са качени в 4storing :S благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Добър вечер на всички, бих искал да ви помоля за един инструментал, надявам се някой да разполага с него: Георги Христов - Душата Ми Е Стон. Ще се радвам и ще бъда безкрайно благодарен, ако някой има този инструментал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, уважаеми колеги и колежки! Идеята ми е следната: Тук ще представя списък на сингбеците, които имам аз( в мп3 формат са) и ако искате някой от тях и съответно вие можете да ми предложите такъв, който не виждате в списъка(естествено се интересувам от песни за женски вокал), можете ми пишете, за да се разберем как да си ги изпратим. Мисля, че идеята е добра за взаимно обогатяване на колекциите :) Естесвено ми пишете само ако имате и вие какво да предложите, защото на не ми се занимава много много с благотворителност :happy: Ок, надявам се , че е ясно за какво става въпрос! :bravo:

 

Ето и моите сингбеци:

 

16. FIELDS OF GOLD – Eva Cassidy

18. GIVE ME ONE REASON – Tracy Chapman

25. I BELIEVE I CAN FLY

45. ONLY YOU

47. RUN TO YOU

49. SON OF A PREACHER MAN

50. STAND BY ME

 

Ей тея ми трябват, аз също имам много симбеци, пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.