Jump to content
Българският форум за музиканти


nazgul

Recommended Posts

Младеж, много малко информация даваш, мързи те да пишеш ли какво. Как да ти помогнем така... От къде си сигурен, че проблема не е от asio драйвърите? Можеш да пробваш да изпълниш работите които ти казах и да обясниш, евентуално, по-подробно какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 1.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Здравейте,

 

Проблемът ми е сходен с момчето, писало по-рано. Ще подкрепя със снимков материал и се надявам да ми помогнете. :)

 

Използвам Guitar Rig 4, Windows 7 (64bit), Realtek HD ALC662 и съм включил киратата в синия вход на саунд картата (Line In).

Връзките китара-компютър и компютър-аудио система са в изправност, понеже китарата се чува през тонколоните.

2nq5iea.jpg

 

Нo от Guitar Rig-а звук не излиза. Ето и настройките на програмата:

2zyix5w.jpg

 

Благодаря предварително!

Редактирано от irrealizable
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как ще се получи... трябва да използваш вход, след като искаш да вкараш сигнал към компютъра. Използвай line in (синьо е оцветен по принцип). Предполагам, че ще има още неща които не са ти ясни, поразтърси се в раздела как се свързва китара с компютър, има доста информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувала съм, че свързването на китара към компютъра може да ти "опече" звуковата карта, вярно ли е? И ако да, дали ще я опече с тази карта която имам Intel® G41 Express Chipset (не знам колко е мощна, знам единствено че е вградена в компютъра)

 

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте искам да попитам как мога да сложа други ефекти аз ги имам в компа ама не знам как да ги сложа в програмата ??

 

Иначе програмата няма грешка ползвам я с цигулката и няма ядове.

Благодаря предварително!! :whistle: :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми незнам какви са тази програма бях си я драпнал от замунда и там имаше инсталациония фаил крак и една папка пише саунд банкс и ватре вече има феизари октавери и всякакви други и пробвах да ги сложа ама не стана по никакав начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.