Jump to content
Българският форум за музиканти


nazgul

Recommended Posts

Дясната част на екрана, панел озаглавен INPUT,

на него има бутони съответно L/R/BOTH, включи бутонът L.

В ROUTING прозорецът на AUDIO SETUP, пак в дясната част на таблицата

трябва да избереш ANALOG MIX L съответно и ANALOG MIX R.

Разцъкай тези хави и кажи какво става.

 

БТВ:Не е лошо да опишеш и как си свързал китарата към компютъра,

както и какво аудио ползваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В ROUTING няма никакви Analog Mix, a HD Audio Input L&R и съответно HD Audio Output L&R, човърках ги много, не стана. Оправих проблема по друг начин, в настройките на Азус Realtek HD Audio Manager в Миксер има две неща Playback и Record човърках там и се оправи. Трябвало на Плейбек да са mute-нати Лайн Ин и микрофона, а на Рекорд-а само микрофона, за да работи Гитар риг-а като хората. Сега се чува каквото трябва и благодаря на всички за помощта.

 

Иначе китарата е включена директно към картата с кабел+преход към 1/8" жак, когато ми трябва (или когато не ме мързи..) добавям към веригата и един драйв с еквалайзер :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво аудио ми трябва зада я подкарам тази програма ? с вграденото което има , ми става ясно че няма да стане има много шум , забажяне и си е .ало меча

Айде който го е подкарал да каже с какви са необходимите : звукова карта и други параметри ау

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,до болка позната тема-щом искаш гитар риг,значи ще ползваш китара :) ,щом ще ползваш китара ти трябва карта с китарен вход...Тия пи-си-ай варианти не стават без допълнителни ди-боксове,пре-ампове и т.н.Ориентирай се към външна карта на line6-http://line6.com/podstudiogx/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи изтеглих си въпросния софтуер както и асио софтуера защото разбрах, че и той трябва. И така инсталвам си всичко както е по указанието(версията от замунда изтеглих) Мисля да поясня че съм с лаптоп и включвам в микрофонния вход и така тъй като нямах кабел от лаптопа към кубето само пробвах записа и така стана(после като го преслушах се чуваше). Аме днеска си взех кабел и като дрънкам, нищо не се чува през кубето и даже спря да ми отчита инпут и оутпут, преинсталирах го и същото. От къде може да идва провлема, не си спомням вчера може да съм пипнал някоя настойка и затова да е почнало да ми отчита инпута и аутпута, аме не си спомням :girl_cray2: А за издава звук през кубето сигурно е въпрос на още настройки.

Блогодаря на всички предварително :headbang:

П.п Не би трябвало да има значение (според мен) става дума за бас китара :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко му остава на лаптопа да излети през тересата щото вече кво ли не пробвах. Да не ви карам да гадаете ето Ви снимка как са настойките какви опций има и така... :thumbs_up:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1639/13...5ufMrdhR44U.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има малко развитие така като e на Audio autput 1/2 се чува през колонките на лаптопа ма те 2 вата :) И като включа кубето край :thumbs_up:

Редактирано от bassguitar1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някакво значение това, че съм на Виста и ето това - http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2951/11...Nv9TT3MwWVV.JPG

Редактирано от bassguitar1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо което може да помогне питайте!

П.п Не ми е много забавно да си пиша самичък, кажете поне нещо - Лаптопа не става, хвърляй го. Мани го тоя боклук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
:girl_witch: Аз си ползвах Guitar FX Box, но безценния ми компютър умря и се налага да мина на Guitar Rig. Можете ли да ми кажете как с Guitar Rig 4 да направя така, че да свиря на китарата и в реално време да се чувам как свиря? Аз много искам да стана китарист. :greenangel:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.