Jump to content
Българският форум за музиканти

Tne Next Dimension


Recommended Posts

Ето и моят псевдоним изскочил като подгонен храст от зайците (или беше обратното...

 

http://ping.cs.man.ac.uk/~lnp/media/The%20...the%20Stars.mp3

 

Извинете ламерщината ми, но май ще се на ложи да си копнете целия линк...

 

ГотоФФФ си :headbang:

 

бел.ytse. не знам какво му е готоФото, само че някой беше осрал целия линк и се наложи да го поправя. Сега вече е окей. :headbang:

Редактирано от YtseJam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

Мноого мноого блек и мноого мноого готино направено.

Като почна мислех че е с някой тракер правено, но после се изясни ситуацията

:blink:

 

:rolleyes::cheers::cheers:

 

МОже би малко..... вокалчето... както и да е Метал е т'ва е важното :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

я разкажи малко къде сте го правили и как, мисля че ще е супер интересно ако можете да споделите пикантни подробности от кухнята. Поне на мен де :cheers:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@synchu, @jFog, @musicman - Аааах блгодаря за добрите думи ;)

както посочих в заглавието на темата - нещо наистина старо но презаписвано миналата година (или по миналата...вече изгубих дирята).

 

@bobalan : ами то май няма пикантерии - разполагах тогава с един усилвател Ц60 и един 12" високоговорител на Бл-градския завод (без кутия) пъхнати прилежно под леглото ми, един динамичен микрофон (марка кучета го яли и сигурно на 1300г българия - с последния си озвучавам китарата - един руски пулт Сонар и щайгата ми - понастоящем ХР 1800, 256рам, Криейтив Лайв от 99г - от първите модели и това е ;) За софтуеър използвам Кюбейз SX1 и Reason 2.5 клавирите като използвам rewire mode на Кюбейз-а. А да щях да забравя - използвах миди клавиатура Таргет 49к, но най после успях да си взема нещо малко по-голямо и удобно Еволюшън МК 461С...

Всичко това е поставено в стаята ми 3х3 метра която е облицована с плочки и акустиката е "невероятна". Живея на 4и етаж в блок , имам търпеливи съседи (за което им благодаря) и това е май :D

Относно този проект с моя никнейм - има още 2 записани песни но за сега без вокали и чакам гърлото на уважаемия Шаграт да бъде позакърпено от болежки за да си ги изпее :cheers:

 

@peshoy2k : казаха ми преди два дни че хард диска на сървъра е бил изгърмял :nono: надявам се в скоро време да мога да го кача отново заедно с другите две песни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вместо да ни залъгваш тука с 3та ръка странични проекти, по-добре обади какво става с новия Inspell, щото сме фенове тука!М'даа ;)

:rolleyes::bravo:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.