Jump to content
Българският форум за музиканти

Смяна на прагчета


Recommended Posts

Някой знае ли майстор дето да сменя прагчета на китари?

Че имам една китара дето е за смяна на прагчета :roll:

:?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи питай пича в Raising force и ще ти каже. Има един майстор Давидов, дето бил много добър, ама не му знам тел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо Георгиев

02 250445

 

Човека се занимава повече с акустични китари и струнни инструменти, включително и прави такива. Но по настройки на грифове и смяна на прагчета е много много добър.

Сменял ми е прагчетата на Washburn-а и съм страшно доволен. (за да му дам пък да ги сменя на любимата ми китара смятай колко проучвания имаше и преди тва му давах разни други китари за малки неща един вид - "изпит" ;)) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей го и тела на Давидофф

02 553453

ама за смяна на прагчетата и въобще ремонти по самия инструмент препоръчвам Христо Георгиев.

 

Ако имаш смяна на адаптери, жици тва онова тогава Давидоф. и той ми е правил разни ремонти по китарите, но Христо ми харесва повече как работи и резултатите също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа забравих. Нещото което си спомням е че беше СУПЕР евтино за работа като тази, в сравнение със Западна Европа и Щатите, направо с пъти и при това доста пъти.

 

Прагчетата, които се продават тук са около 25 кинта това си спомням, но само на Райзингфорс съм виждал два тертипа Джъмбо. Но на мен не ми харесват, щото е Фендърското джъмбо, т.е. бая малки, а на мен ми трябваха най-малко Дънлоп 6110, накрая сложих 6105 или 6100 най-джъмбото джъмбо ама беше бая зор докато ги докарам тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Познавам един лютиер

според мен най-добрия.

Прави класически китари,

поправя китари и други

не взима скъпо:happy:

живее в люлин.

номера на телефона му го имам, но е в нас

next week ще го постна

 

да христо георгиев се казва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-горе съм му го написал телефона :) Абсолютно съм съгласен с класификацията "според мен най-добрия", особено с втората и част...:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама за смяна на прагчетата и въобще ремонти по самия инструмент препоръчвам Христо Георгиев.

телефона му го имам у нас

следващата 7мица

ще го постна

бог е христо :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-горе съм му го написал телефона ;) Абсолютно съм съгласен с класификацията "според мен най-добрия", особено с втората и част...:happy:

ми като не чета

ще се повтаряме

може админа да ми тръкне темите:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Имам нужда от смяна на прагчета.От форума разбрах за Христо Георгиев-лютиер,живущ във ЖК "Люлин".Телефона,който сте написали не отговаря.Знаете ли друг телефон или GSM?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.