Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв геар имате!? моля снимки!


Black Bird

Recommended Posts

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето една доста скапана и малко стара снимка...днеска може да направя няколко по-нескапани: ( ако някой се интересува все пак, че иначе не ми се занимава )

 

scan0011_1_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради невъзможност да сложа снимки, а и честно да си кажа мъничко ме е срам да си показвам техниката, ще сложа 2 линка с основното

http://www.jacksonguitars.com/gear/gear.ph...artno=JS1_Dinky

http://www.digitech.com/products/gnx4.htm

 

В най-скоро време надявам се да имам кинти да сменя и китарата... стискайте палци ей :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре бе :D аз съм сложил само една снимка...ти даже перце си снимал...и после ми разправяй кой е маниак хехехехе :)

Ама аде дофечера и аз може да пощракам малко ако има кога, че и без това отдавна се каня...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде още малко офтопик и спирам:

Е каня се, ама нема начин...нали ми виждаш аватара...."The Old farmers almanac 2004" :D Има много работа на къра както се казва... копаме, засеваме, берем ..... така е то.....хехехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята хапаратура заема точно половината ми стая :-)

ама тя е малка... даже кухарките ми стоят в друга стая ...

довечера ще снимам и ще пратя снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй на:

http://synchu.myphotoalbum.com/

има някой липси като акустичната ямаха и няколко руски и ДОД педали, които ме мързеше да извадя.

 

п.с. Едж поздрави за колоната в Про-рок. Следващия път 2 пълни страници ;)

Как е 7-струнния Ибанез, кой модел е? Най-вече грифа ме интересува. Пробвах К-7 ама са ми леко неудобни? Звучат добре обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Koлко струва този АМП !?

 

и има ли ги в БГ.

 

Бтв Яки китари ;)

 

но вампа може да го разкараш ;)

 

бъзик ти си знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

п.с. Едж поздрави за колоната в Про-рок. Следващия път 2 пълни страници ;)  

Как е 7-струнния Ибанез, кой модел е? Най-вече грифа ме интересува. Пробвах К-7 ама са ми леко неудобни? Звучат добре обаче.

Хех,благодаря...всъщност материала бе редуциран повече от половината заради липсата на достатъчно място.Ако има интерес към тази рубрика в бъдеще може би ще се разрасне. 8)

За Ibanez-a модела е RG7321BK.Oбщо взето най-евтиния им 7 ст. модел,ето някои данни:

> Basswood body

> Wizard 7 neck

> Jumbo fret

> Fixed 7st Special bridge

> AH7-1 (H) neck pu

> AH7-2 (H) bridge pu

> Black hardware

Грифчето си е масивно,вярно че не е супер удобен но аз му свиквам.Готиното е че като посвиря половин час на него и като взема Jacksona после и ми се струва че започва сам да свири хахахахахаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлко струва този АМП !?

и има ли ги в БГ.

Бтв Яки китари ;)

но вампа може да го разкараш ;)

бъзик ти си знаеш

 

Ампа е Laney HardCore 30 mXd.Купих го преди година и нещо за 135 паунда.За сравнение сходния по мощност Marshall бе по-евтин!Готино е за домашно свирене а и не само.Има вградени 16 дигитални ефекта.Лошото е че се превключват само ръчно.Иначе има опционален педал за 2та канала,а диста разлепя тапети!Това е играчка за зли металисти като мен ,хахахахахаха!

До колкото знам Laney нямат официален вносител за БГ,но може и да има някъде...'беш ли му ма'ата?!

Вампа е неделима част от рига ми за сега.Всеки може да говори каквото си иска за него,но на мен ми върши идеална работа и съм доволен от резултатите.Като стана голям ,може да си помисля за друго.Аз съм мързел по отношение на човъркането по апаратури и именно за това му допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.