Jump to content
Българският форум за музиканти

Home Recording


Recommended Posts

Ето и още нещо от мен ГИФТ

 

 

записвахме го с един приятел ( много интересно китаристче) в нас.

Дайте мнение за звука, както и за самото парче, като се има предвид начина на записване...(и отново тук се промъква финансовия фактор).

Записвано е без никакви DI-ойве и такива работи..., та даже и картата ми зa pc-то е от най-слабичките creative za okolo 10-на долара взета....:)

 

китара JEM 555- ZOOM 505-VERMONA(regent 300)-PC

Синтезатор- CASIO:)- PC (мерси МДФК)

бас-PC

 

доста си поиграх и като цяло май това стана най-добрия вариант, ама имам и една сериозна питанка- защо МамА му Стара през windows media player звучи достйно добре, а през Winamp е като мазня и фуса ми ебава майката на ушите? Правих сравнението на дефаулт, както и на еднакви корекции от DFX!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и бол.бг станаха големи тарикати и искат да се разбират с доставчиците за достъп до техните фрии сървери вероятно, защото и на мен ми излиза неприятно съобщение, че трябва да уведомя своя доставчик да ги контактне на некъв АЙСИКЮ номер да се разберяли кви АЙПИ адреси използва - "другия вариант" е да използвам "безплатен" интернет кат набера некъв номер, ако ми е "спешно" да изтегля некъв файл.

Това е причината за недоволството на Щурма предполагам :D

а и е причина и за моето недоволство, 'щото не мога да сваля нишо от бол-а. :D тъпа работа...

демек, ако имаш възможност го качи някъде другаде :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм към Bol.bg и пак не мога да го сваля!!! :)

 

Иначе не знам кой е китаристът, но на китара като jem555 да сложи ефект като zoom 505 е някакси обидно... :think: Или просто цифрата 5 му е любима?! :)

 

Айде, чакаме утре парчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросче- Тъй като нямам достъп до дата.бг и нещо датаком.бг-то пък е преебано, къде мога да уплоадна това парче?

Надявам се някой да ми помогне! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.geocities.com - 15mb free webspace/1GB monthly traffic

www.tripod.lycos.com - 20mb ? пак 1GB

 

Но мисля трябва да направиш поне едно index.html за парлама, иначе ще ти свалят сайта. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да го сваля! :godbless:

 

Искрено ме изкефи парчето, много приятен и интересен аранжимент...жулнята също е много прилично замислена! Мога да кажа само :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз успях да го сваля! Наистина е много интересно като аранжимент и замисъл. :godbless: Като изпълнение може още малко да се ошлайфа на места, но и така е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кефи, готино е :godbless:

 

верно че тук-таме трябва малко да се пипне, но това според мен не е кой знае какъв проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.