Jump to content
Българският форум за музиканти

Amp Vs Processor?!?!


DeathZone

Recommended Posts

http://4040.hit.bg/lemon.mp3 - изцяло с комбото ми фендер фм 65 R. с микрофон от слушалки в саунд картата. без никаква обработка - освен малко ноиз редъкшън и ревърб. :) с двата процесора които съм имал не мойах да докарам такъв звук. не знам. може би е въпрос на вкус :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Между другото аз АМР-а по-скоро го усещам, отколкото да го чувам. На МР3 всичко ми е еднакво. В смисъл чува се кое е по-яко, ама не мога да определя дали е с лампи или каквото е. Обаче като пинеш си е друго. Някак на диджитал ми се струва, че не свиря аз... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За учудващо добър звук, използвайте:

m4910463-2935.jpg

 

Леко са спрени от производство, НО.... в по-добрите оказиони все още се намират....

Peace. Enjoy! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ме заинтригува "Talent Boost" :godbless: Ама аз хич като нямам талант няма кво да бууствам :godbless: Може би нещо от рода на "Talent Simulation" ми трябва. И пак опрях до процесорите :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ме заинтригува "Talent Boost" :P Ама аз хич като нямам талант няма кво да бууствам :P Може би нещо от рода на "Talent Simulation" ми трябва. И пак опрях до процесорите :green:

Guitar -> Talent Simulator -> Talent Boost -> Tone Fix (за всякакви малки грешчици) -> ... to be coninued :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ме заинтригува "Talent Boost" :P Ама аз хич като нямам талант няма кво да бууствам :P Може би нещо от рода на "Talent Simulation" ми трябва. И пак опрях до процесорите :green:

шегата си е шега :P, но симулации не се правят само с процесори. кабинет например се eмулира с филтър, който реже честотите, който иначе утичат при кранкването на говорителите тъй като те от своя страна също са смятани само за ограничена честотна лента.

изводът е, че все още не си опрял до процесорите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Десен :cheers:

Аз само един дистър имам в нас... И понеже свиря през ТВ-то (ся, китарата я праскам между другото да си призная и не ми се дават пари за кубета, макар все повече и повече ад се замислям) маже мнооого якооооооо... Баси, лятото като го включих в една репетационна... То зверо бе :cheers: За 20 кинта :rolleyes: Треа снимка да сложа. Ама стига лирични отклонения. Ясно е - нямаш пари - купуваш процесор - имаш пари -... Абе ти ако имаш пари няма да го мислиш много :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitar -> Talent Simulator -> Talent Boost -> Tone Fix (за всякакви малки грешчици) -> ... to be coninued 

 

 

Е с тоя chain си ненадминат. Може би трябва само за автентичност да го направиш: Guitar -> Talent Simulator -> Talent Boost -> Phenix Plug-in ->Tone Fix :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Десен :cheers:

Аз само един дистър имам в нас... И понеже свиря през ТВ-то (ся, китарата я праскам между другото да си призная и не ми се дават пари за кубета, макар все повече и повече ад се замислям) маже мнооого якооооооо... Баси, лятото като го включих в една репетационна... То зверо бе :cheers: За 20 кинта :rolleyes: Треа снимка да сложа. Ама стига лирични отклонения. Ясно е - нямаш пари - купуваш процесор - имаш пари -... Абе ти ако имаш пари няма да го мислиш много :(

Уеви десни.. уеви десни.

Вземи си амплификация ман .. ше почувстваш че свириш на китара .. което дъблоко ме съмнява през ТВ-то... Дет се вика ше дадеш някой лев ама няма да съжаляваш.

П.С. и аз имам само ено педалче ама скоро ше им увелича броя.

 

Сънчо : рибния елемент в ефектите ме изкефи. Туна Фиш рулз.. не знам кой им измисля названията ама яко е вкарал фантазия :blink::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.