Jump to content
Българският форум за музиканти

Линк с оркестрови партитури на Джон Уилямс


Recommended Posts

Открих този линк, ако на някой му е интересно. Пълните оркестрови партитури на някои от известните саундтраци на Джон Уилямс. На мен ми е интересно да ги анализирам, ако има и други фенове, дърпайте:

http://sotoserver.iespana.es/Sotopartituras/coleccionjw.htm

 

P.S. Не мисля, че този линк нарушава някакви права, защото го имаше в Уикипедия в страницата за Джон Уилямс, но ако все пак модераторите преценят, може да свалят темата.

Редактирано от CyberGene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав линк. Щом го има публично, няма проблем. Може и аз да ги разгледам и анализирам по някое време.

Фенкс. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

невероятно добро попадение-има не само партитури на дж.уилиамсрно и много други качествени композитори-мисля че тук има нужда от още подобни проявирзащото вярвам,че в България има голям брой млади хораримащи желание да се занимават с добра музика.аз самият имам ограмното желание и перспектива да се занимавам с оркестрово дирижиране и композиция и наистина отдавам своята почит и огромни благодарности на човека който е направил този линк по-достъпен за всички.всеизвестна истина е рче България бълва таланти непрестанно- не бива да ги пилеем! :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво! Страхотна тема <_< (Таман ще видим шаблона :) :))

А дали това е оригинал или вадено от някой ентусиаст? Защото при евентуален анализ (че и просвирване) това ще има голямо значение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Понеже този линк е на испански, моля ви някой да каже каде са тези ноти на джон уилямс, защото немога да намеря нищо. А може ли да се смени езика в саита ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже този линк е на испански, моля ви някой да каже каде са тези ноти на джон уилямс, защото немога да намеря нищо. А може ли да се смени езика в саита ? :)

 

 

Ми натискаш снимката на Джони Уилямс ( то под нея пише името му) иначе в раздел Банда са оркестровите партитури. има страшно много има и много хубави неща. Много благодаря на CyberGene за този адрес :) ако някой знае още подобни адреси - много бих се радвал :) аз знам един който е за руски партитури :) www.partita.ru мисля, че беше така. Има от класика до комунистически маршове и песни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже този линк е на испански, моля ви някой да каже каде са тези ноти на джон уилямс, защото немога да намеря нищо. А може ли да се смени езика в саита ? :)

 

 

Ми натискаш снимката на Джони Уилямс ( то под нея пише името му) иначе в раздел Банда са оркестровите партитури. има страшно много има и много хубави неща. Много благодаря на CyberGene за този адрес :) ако някой знае още подобни адреси - много бих се радвал :) аз знам един който е за руски партитури :) www.partita.ru мисля, че беше така. Има от класика до комунистически маршове и песни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Понеже този линк е на испански, моля ви някой да каже каде са тези ноти на джон уилямс, защото немога да намеря нищо. А може ли да се смени езика в саита ? :help:

 

 

Ми натискаш снимката на Джони Уилямс ( то под нея пише името му) иначе в раздел Банда са оркестровите партитури. има страшно много има и много хубави неща. Много благодаря на CyberGene за този адрес :) ако някой знае още подобни адреси - много бих се радвал :) аз знам един който е за руски партитури :) www.partita.ru мисля, че беше така. Има от класика до комунистически маршове и песни :metalist:

 

За този руски сайт нямам думи. Само ще кажа че са уникалки братушките, свършили са си работата много добре. А във връзка с сайта за филмовата музика и нотите на Джон Уилямс незнам какво да кажа щото нищо немога да намеря. Като отворя този линк излизат някакви испански глупости, а в левият ъгъл пише за някакви есета. Няма никаква снимка на маестрото, така че няма каде да натисна. Ако някой успял да го отвори, ще го помоля да ми покаже лично. Може да оставя и скайп и да ми обясни, просто немога да намера никакви ноти,щимове или партитури или каквито и да било други подобни неща. Ако някои има време и желание да помогне, ще съм благодарен. Може и да пийнеме по нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Като гледам, май НСБОП е затворило линка, защото пише че вече го няма... :)

La página solicitada no existe o aún no ha sido creada..

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

CyberGene, научи се да работиш с нета - линка ти е грешен!!!

На лично пращам верния линк, само на който се помоли :P .

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Или може да пробва да махне Sotopartituras/ от линка ;)

Тъй, де тъй. :)

Извинявайте за невежеството, но и аз не мога отворя линка. Ако трябва да запазите верния в тайна, моля, пратете ми верния на vrabcheta@abv.bg Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз също съм голям почитател на творчеството на Джон Уилямс. Не успях да се ориентирам в линка. Така че моля някой който е намерил партитурите да ми прати по-точен линк на : kiril_kavala1@abv.bg

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.