Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Fx Box


Recommended Posts

Получава ми се голямо закъснение като пусна някой ефект. От порядъка на 2-3 секунди. Приятели с по-слаби машини ми казаха че нямат подобен проблем. ПС-то ми е: AMD Duron 1000, 256 SD RAM, Creative Ensoniq.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хаби с тоя псевдо софт. Аз вчера го подкарах за пробва, просто защото отдавна не бях го пускал и исках да сравня между Гитар Риг/Амплитюб и това. ПЪЛНА СКРЪБ Е!!!

 

Свали си ASIO FX Processor 1.2, Guitar Rig 1.2, Amplitube 1.3 & ASIO4ALL 1.8. На твоята машина мисля, че ще върви. Ако не ще загубиш 40МВ даунлоуд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, FX Box'a вади доста готин звук, само да успееш да го настроиш правилно,

Иначе за предпочитане си е да си караш на нещо свястно, а не FX Box'a

 

Свали си ASIO FX Processor 1.2, Guitar Rig 1.2, Amplitube 1.3 & ASIO4ALL 1.8. На твоята машина мисля, че ще върви. Ако не ще загубиш 40МВ даунлоуд...

 

^^^^^

Примерно :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може! Аз лично вчера си играх и въпреки всичките ми усилия звука си остана изпърдян. Не го сравнявам с all tube amp за 4000$, а с гореизброените също така софтуерни и също толкова безплатни алтернативи :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако времето което съм прекарал в настройване на ФХ-Бокс'а го бях прекарал във свирене с 'гореизброените алтернативи' щях да съм доста по-добър китарист :unsure:

 

Иначе, действително, ако ще караш на софтуерни ефекти, захвърляй ФХ-Бокса и мини на нещо що-годе нормално поне :D

Другия вариант - ако имаш пари, вземаш си свестни аналогови ефекти, тва според мен е най-добрата алтернатива, стига да има $$$ де :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти пробвах FX Box и резултата ми е почти идентичен=> Noise=yes, sound=no :cheers:

 

Други наблюдения нямам за сега. В някой по-слънчев ден :cheers: може би...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Провери си в аудио настройките латентноста(buffer latency) на катата,вероятно проблемът ти идва от там.Иначе GitarRig хич не е лоша за свирене в къщи :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си в аудио настройките латентноста(buffer latency) на катата,вероятно проблемът ти идва от там.Иначе GitarRig хич не е лоша за свирене в къщи :)

Ехоооо....пак проблеми със зрението май? Хайде да ти дам една много лесна задачка - потърси някъде из темата следното: Feb 21 2005 . Когато го откриеш, пиши пак тука, само гледай да не е отново след 3 години, че някои от нас може и да не са живи дотогава... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.