Jump to content
Българският форум за музиканти

Q: Стойки


Striker_II

Recommended Posts

Здравейте всички... въпроса ми е на какви цени вървят наземните стойки за китара... питах в Динакорд и ми казаха 48 лв... реална цена ли е това или има и по евтини ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички... въпроса ми е на какви цени вървят наземните стойки за китара... питах в Динакорд и ми казаха 48 лв... реална цена ли е това или има и по евтини ?

Абе виждал сам за 30 кинта ама в Пловдив и то бая отдавна!!!:-) :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези по 48 са наземни с рамо за грифа, което може да се регулира с винт, съвсем наскоро купих една такава за един именяк. :cheers: Според мен си струва парите, много хубава и удобна стойка, но е факт, че не е евтина хич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми е интересно какви са тези стойки, дето са около 25 кинта. Някой може ли да сложи снимки ? И повече инфо, че и аз си търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

triplegtrstd_l.jpg

 

30 лева в Пловдив, аз си имам такава. И е хубава, защото долните подложки не са сгънати, така че може и акустични инструменти да се слагат на нея, освен това горе подложките за грифа се "заключват" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ТАЗИ за 35 кинта. Какво ще кажете?

Точно такива са онези в Динакорд. Кво да кажа - не е висока, но не е и ниска цена; по мое мнение не е оферта, за която човек да си счупи краката от бързане някой да не го превари. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, тая е като телекомуникационен спътник!

Но иначе си заслужава, особено ако има човек повече китарки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wall: офффф... аз имам такава от 25 кинта бе ! :wall:

от РФ. Готина е!

 

През цялото време си мисля, че става въпрос за микрофонни стойки за озвучаване не кубета... Кой за каквото си мечтае... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.