Jump to content
Българският форум за музиканти

Един нов инструментал


synchu

Recommended Posts

..честно казано,искаше ми се да те чуя в акция...много е идейно,особено водещия мотив,който е на дву и на места сякаш тригласия,произвеждай още ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

;) Благодаря на всички за мненията и за прослушването и се радвам, че ви е харесало ;)

 

@edge - ами мотаят се и разни други записи из форума, мисля :green: ;)

Всичко, вкл. перкусиите и с изключение на барабаните е жив инструмент. Акустичната китара е Ямаха, записвана с кондензаторен мик и NAudio ( ;);) ) G9 tube преамп (перкусиите пак с тази конфигурация), останалите китари всички са с един вече 10-ина годишен Washburn N2, H&K Tubeman2 в стъпалото на едно ламбово комбо, един Зенхайзер мик пред него, горния мик преамп (за част от китарите и през мик преамп на Саундкрафт пултче'нце'то :) ) и компютър със Самплитюд 9. Бас партиите пак през усилвател и със Зенхайзер мика. Баса е "оптимизиран" Стаг, но си е Стаг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:beer: хехехе, ще трябва да следя по-редовно какви ги вършиш, защото ми харесва стила ти! Ти явно си от хората , който рядко записват , но когато направят нещо - то е класа!

Пак да си кажа ,че акустичната китарка в началото ме радва най-много както и "тънките" сола после.

Вземи си направи един www.myspace.com акаунт и си качи творбите, аз съм ти фен! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: Благодаря на всички за добрите думи :godbless:

:(:)

 

@edge - Ами преди време направих някакъв myspace, само че пропуснах да го направя "артист" account. Те през това време разкараха функцията за ковертиране и едва преди седмица и нещо направих още един. Но засега е постен доста myspace.com/isynchu . Ще го ъпгрейдвам така да се каже лека полека, като остава време :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :):)

Не свиря, само зяпам тук :)

 

Иначе всичко в инструментала, вкл. перкусиите, изключвайки барабаните, които са софтуер & семпли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.