Jump to content
Българският форум за музиканти

Студиен запис


Recommended Posts

Преди около 2 месеца записах китарите на няколко трака от албума на групата и направихме 2-3 гига.Надявам се музиката да ви хареса

 

Фънки

 

поп фънки баладка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво приятелю . Много добре звучат нещата . Направо америкъндъ . I like it so much . Само ме светни - понеже явно съм невежа - коя е групата и кой свири в нея освен твоя милост . Цеко .. :dance::dance::dance::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички за отделеното време и за хубавите ви думи.

 

@Занев 70.Не си невежа друже,няма откъде да знаеш.Групата се нарича Фънки Брадърхууд и си пада доста сборна формация в смисъл че се събира за да записва албуми и за концерти и с нея са свързани сигурно около 15тина музиканти(не ги познавам всички :D )

 

А иначе певците наистина са американци и затова звучи доста хамерикански

предполагам :D ,пък и музиката е доста типична

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коле, на някои лодки има едно устройство за управление от зад казва се "руля"....вий там сте се настанили на руля и управлявате брато! :hello: :D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ааа мeжду другото баладката много ми напомня една любима моя песен от албума на Tower of Power '93 - Please Come Back ...но това са подробности, те са затова големите да си сверяваме часовниците, както и аз следя твоите неща с удоволствие да понауча нещо. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ааа мeжду другото баладката много ми напомня една любима моя песен от албума на Tower of Power '93 - Please Come Back ...но това са подробности, те са затова големите да си сверяваме часовниците, както и аз следя твоите неща с удоволствие да понауча нещо. :hello:

Много голям мерсаж,радвам се че ти(Ви) харесваа.

 

Шефа и основателя на групата(а патчето е негово) е много голям фен на Тауър,даже подържа контакт с някои от тях,така че като нищо може без да се усети да е Взаимствал нещичко :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луда лудница... вокалката 100% е черна! Не, 1000%!!!

Супер запис, много качествено. Наистина ли е в Америка правен.

Как ще ги стигнем хАмериканците да му се не види!? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Браво! Парчето е много гот! ;);):headbang::headbang:

Но имам въпрос ...

 

Как е правен инструментала, понеже почти мога да се обзаложа че инструментите не са живи :):ph34r: А като слушам барабаните ... и те са синтетични май ...

 

Всичко си звучи супер яко, но все пак - синтетично, дори китарата.

Затова си мисля, че това е стил от някой хай-клас синтезатор ?! :blink:

 

А и на тоя тип парчета басистите като ги изтърват - правят по агресивни бас линии, освен това китарни сола липсват ...

Просто ми е интересно как е правен бекин трака ( в детайли ).

 

Иначе и аз съм голям фен на Уайлд Чери, Тауър оф Пауър, Куул 'н' дъ Генг и от сорта ... Даже бих казал напоследък този стил ми е любим ...

 

Keep On Funckin' !! :headbang:

 

Respect!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е парчето! Ашколсун! :P Вижъне, всичко е въпрос на вкус. Може би не си падаш по такава музика? Щото аз не е като да не съм си падал и да не си падам все още по тоя стил вече десетина години и не е като да не съм слушал сур билюк такива парчета, та басистите във фънки/смуут стиловете хич не ми е направило впечатление да се отпускат, това си е комерсиална музика все пак, а китарни сола правят само Чък Лоуб и Лий Ритенаур. Това е по-масов джаз и масовото ухо не обича чекиджийски басове и китари, в смисъл егото на солиращия виртуоз-еякулат малко го дават по-настрана, ако ме разбираш какво искам да кажа :P Според мен са супер и на ниво парчетата. Повече виртуозъм би им дошъл прекалено. Не че се заяждам, ама басистът трябва да си знае мястото, особено в такъв стил музика! Някакви там слап-бас крале правят музика предимно за други такива, помежду си, т.е. за отбрани десетки хора по света. Сиреч трябва да се и продава, все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Хехе ... Явно не си ми следил мисълта, но няма да се повтарям. Това за китарите и баса ко казах във връзка с това, че просто си мисля че бек-а е правен на синтезатор, а не на живо ... :read: :read: :read: А не, че акцентирам върху това ...

Той човека си ме разбра ... :P:P:P

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.