Jump to content
Българският форум за музиканти

тип свирене на бас


tu154

Recommended Posts

интересно ми е кой тип свирене на бас ви допада?

1 тип Джако???

2 тип Утън???

3 тип Марк Кинг???

4 тип Боби Трухильо???

5 тип Дипиаца???

6 тип Флий???

7 тип Антъни Джексън???

8 тип Стинг???

9 тип Лес Клейпул???

10 тип Майкъл Менринг??????

11 тип Джемерсън??????

и т.н.

 

Моля посочете и обяснете защо... ПРИЕМАТ СЕ СЯКВИ МНЕНИЯ... Щом са изказани от човек, държащ Б А С К И Т А Р А!!! :godbless::metalist::happy::metalist::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Типове от 1 до 3 + 13. Били Шийн <_<

Менринг също, но не съм запознат много с творчеството му(това което знам ми харесва много), затова той не влиза....още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тип от 1 до 16, но да не забравяме и

17 - John Myung

18 - Tony Levin

и доста други, но сега не мога да мисля преди четворното ми утринно кафе. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да кажа, а и подобно задаване на въпроса ми се струва неправилно. Не познавам всичките, но за повечето не мога нищо да кажа, само да направя :D . Тези хора, а и много други показват, че баса е един интелигиентен инструмент и не служи само за пълнеж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 - Steve Harris (Iron Maiden),

20 - Geezеr Butler (Black Sabbath)... просто култ! :headbang:

 

Макар и да звучат на повечето като нещо основно, нещо с което да се започне по-сериозното обучение по свирня, аз все още ги смятам за едни от най-добрите басисти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, не знам защо ама ми се струва че в тоз форум лицето Маркус Милър е силно пренебрегнато. За сметка на Утън. Пък imho, Милър много по-музикантски използва инструмента и слапирането.

 

За стиловете... Мюнг, Уотърс, Гилмор /има го това страхотно пипане, дето го прилага към китарата/... А и Джеди Лии, къде го изоставихте по трасето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички щипачи ме кефат....Уутън и Лес ме кефат максимално.... а от другите които не слапират ме кефи Майк Поуп (6 струнна Фодера)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, не знам защо ама ми се струва че в тоз форум лицето Маркус Милър е силно пренебрегнато. За сметка на Утън. Пък imho, Милър много по-музикантски използва инструмента и слапирането.

Ами щото се позагуби и не издава толкова (доста беше активен 85-9х г.), а иначе напълно споделям мнението ти.

 

А иначе по темата: Ф. Престиа (тауър оф пауър), М. Милър, Уутън и моя милост.

Редактирано от hippie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.