Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся самозалепващо медно фолио за екраниране.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
....лошото е че не може да се запоява върху алуминиевата лента...

 

Може, с малко повече мерак.

 

...ако не е тайна, може ли да кажете някакви начини за запояване върху алуминиево фолио?

Редактирано от Packo Packomirov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тайна, Пако. Аз ползвах преди време един течен флюс (може да е била някаква киселина), купен от магазин за електронни елементи. Не се сещам за име или марка, обаче...

Редактирано от dandilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

самозалепващо ли е ? Цената е много добра. Наистина не съм питал в Ангел Стоилов за медно фолио.

 

 

ПС: В един магазин за строителни материали видях медно самозалепващо се фолио, но от долната страна имаше гумено покритие дебело около милиметър. Може да се ползва, но дебелината е малко или много пречка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не е самозалепващо, но на такава цена не видях никой да го предлага, затова пък на няколко места се казва, че не е проблем - има подходяща лепенка. Аз лично ще го ползвам за съвсем други цели, но в този форум ме доведе "чичко Гугъл". Реших, че може да бъда полезен на гилдията ви /към, която все пак не съм съвсем безпристрастен :) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте,алуминиево самозалепващо се фолио има в магазините за камини .Аз си купих преди месец от ДЯВАЧ ,така се казва фирмата която прави камини.Фолиото е на ролка и утре ще го взема и ще ви кажа размера.Лепи много здраво защото лепих камината с него и мисля,че ще свърши работа.Магазина се намира като тръгнете от Чавдар моста към Сточна гара от дясно.Дано да са им докарали щото аз купих последната.За всеки случай се обадете по телефона преди да тръгнете.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mapek, благодарим ти за това, че сподели от къде може да се купи евтино медно фолио в България.

 

Относно алуминиевото, има го във всеки по-голям магазин за строителни материали. Ползват го за омотаване на въздуховодите в климатичните и аспирационни системи. Виждал съм го както на ролки от по 3 санта, така и от по-дебели - 10тина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Малко неуместно ми се струва това "ъпване", но като няма опция за промяна на мнение ... Моля модераторите ако намерят за уместно да изтрият това ми мнение, а да коригират горния линк, който не работи. И така, адреса на сайта на фирмата, от която купих фолиото: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.