Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Чудя се, да плача ли или да се смея - бългериан чалга госпъл...тук

 

 

Вслушахте ли се в гробовните бекове на тази песен? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ т`ва е голяма гавра, сериозно :) сигурно тоя са го подгонили с ножове и въжета да го слагат на кладата от родната църква :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Здравей, скъпа дъще!

 

Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб. Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти да бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво. Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото на седмицата валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни. Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги отрязах. Заший си ги обратно, сложила съм ги в десния джоб на палтенцето. Баща ти си намери нова работа. Сега под него са 500 човека! Коси тревата на гробищата. Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е бебето, така че засега не мога да ти кажа, чичо или леля ще ставаш. Ако е момиче, сестра ти иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама. С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а ключовете останаха вътре. Наложи му се да се върне пеша до вкъщи (10 километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от колата. Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я срещнеш, нищо не й казвай.

 

Мама P.S. : Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик."

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има и такива спортове...Вдигане на тежести без ръце и Секс спортна гимнастика

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е пускано вече:

>>> Нов аранжимент на някакво парче на Cannibal Corpse <<<

 

Както казва пича: "Проблема не е в текста, а в музиката" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се мисли ако не са били изчислили правилно тракторията! :D

 

 

 

 

П.п. Възможно е да е монтаж, но едва ли. Още повече, че се вижда точно под края на скока нещо като чучело, явно с килограмите на скачащия или нещо подобно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтаж е, направено е като част от рекламната стратегия на Майкрософт за Office 2007, ето:

http://newteevee.com/2009/08/11/the-megawo...as-really-done/

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до последния момент си мислех, че под жълтия найлон има лек издълбан улей, а отгоре е обилно намазан с нещо хлъзгаво, пък началното изливане на кофите е за пред камерата. Защото наистина много стабилна траектория държи по време на спускането, което е невъзможно, ако не са направили поне лек улей. Но много добре са го направили като монтаж. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.