Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Може да сложат едно ГКПП там - така или иначе биологичния вид "митничар-кръвопиец" е известен по нашите ширини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://offnews.bg/index.php/278932/zlatnata-ni-medalistka-po-fizika-nyama-da-poluchava-stipendiya

 

Простотия, но за съжаление идиотска, а не забавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седма Струна, ще ти кажа една истина. В немската гимназия във Варна пак имаше подобен случай навремето, не си спомням, беше преди да ме приемат там. Само че там ставаше въпрос за сляпо момиче и пак беше на такава олимпиада. Не й дали стипендия, защото не ходела на училище, но тя не ходеше заради режима си на обучение и получаваше уроците си отделно, като на определени дати се явяваше на изпити.

 

 

 

За жалост директорите винаги гледат правилника буквално. :girl_cray2:  Горкото момиче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани ги, бастуни мръсни. Момичето го познавам лично, с нея по състезания съм ходил на времето.

 

Друга простотия която правеха е, че спираха стипендиите за успехи като навършиш 18. Ама да...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко ми се случва да ми става черно пред очите ама този "директор" когато и да го хванеш - да почнеш да го биеш и да не му казваш защо го биеш да се сети сам!!! Но така е - не ни е виновен нито комунизма, нито бойко, нито россия - просто има прекалено голям брой генетични нещастници...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 - Тате ме остави тук да си почина и поспя малко на кръчмарския тезгях, докато той си изпие бирата с приятелите - тате най много обича мене и бирата!...

1480582_1494413100783794_1284118137_n.jp1535673_1494415007450270_1877620632_n.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.